Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hova erdemes koltozni 2022-ben...

Hova erdemes koltozni 2022-ben(Budapest)?

Figyelt kérdés

7 ev utan kulfoldrol szeretnek hazakoltozni Budapestre vagy vonzaskorzetebe. Eloszor alberletbe aztan amikor mar biztos vagyok abban,hogy a kerulet vagy a varos megfelelo,akkor vennek hazat/lakast.


Melyik keruletbe erdemes menni, ha csendre es tisztasagra vagyik az ember?Autoval minden elerheto,szoval a tavolsag nem szamit. Esetleg vonzas korzet,mint peldaul Budakeszi,Pilisvorosvar,Dunakeszi vagy mas stb?

Kerlek objektiv valaszokat irjatok penztol fuggetlenul.

Elore is koszi mindenki!


2022. márc. 21. 22:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon lent lehetsz lelkileg,ha ilyen irigysegbol es gyuloletbol irsz. En nem emlitettem anyagiakat,de nyilvan lennel a helyemben,maskulonben nem reagalnal igy. Menekult? Nem hinnem, nekem volt eszem,amikor eljottem es megvalositottam azt,amit a magadfajta tipikus hisztizo magyar mentalitasu emberek sosem fognak. Dolgozz magadon kicsit, tudom az intelligenciat nem lehet megvenni,de azert fejlodni lehet.
2022. márc. 22. 20:42
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

" ujepitesu lakoparkba,ahol csend van"

Kőbányán vannak ilyenek.

2022. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha valóban az a menő milliomos lennél, akinek itt előadod magadat, nem egy ilyen honlapon kérdezősködnél a Budapestre költözéssel kapcsolatban. Sokkal inkább valami frusztrált szerencsétlen vagy.


Autóval meg rohadtul számít a távolság, mert a dugóban fogsz rostokolni vele, én azt javaslom, hogy ne gyere Budapestre, mert semmi szükség egy n+1-edik terepjárós f*szparasztra, van itt így is elég bűzeregető autó. Menj vissza vidékre, ahonnan kimentél mosogatni, ez a magamutogató aljadék mentalitás oda való, itt nem fogsz kitűnni pár millióval, de szerintem neked még annyi sincs.


Az ország negatív hatásaitól meg nem tudod függetleníteni magad, ha csak nem otthon akarsz rothadni egész nap, konkrétan pl. a közlekedésben is naponta jelennek meg hírek a büntetőfékezgetésről, bunyóról, jogosítvány nélküli, balesetet okozó kisebbségiekről. Sajnos a magyar társadalom egyre romlottabb, ez alól csak akkor bújhatsz ki, ha semmilyen kapcsolatot nem ápolsz emberekkel, bár van, aki pont ebben a fertőben érzi jól magát, pl. az írásaid alapján szerintem te is.

2022. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Fusztrtalt beteg ember vagy,aki csak a konfliktust keresi :D Vicc,hogy mennyire arad beloled az irigyseg es a fajdalom,hogy neked nem jon ossze semmi. Senki sem emlitett penzt es nem mosogatni jottem ki,de meg az itten mosogato is jobban el,mint barmelyik otthoni manager.


Feltettem egy egyszeru kerdest es minden vilaggal es magaddal valo fusztraltsagot itt toltod ki,ami eleg szanalmas. Azok a terepjaros "faszparaszt" akirol te beszel legalabb elertek valamit az eletukben.

Kisember vagy es ez faj neked,megertem. Semmilyen osszefugges nincs valakinek a penztarcaja es ezen az oldalon valo kerdezgetesnek.

Teljes mertekben ossze vissza beszelsz.


Neked az faj,hogy neked nincs penzed es nincs valasztasod,hogy mit kezdj az eleteddel masnak meg van.Tipikus magyar.S meg engem mondasz frusztraltnak mert megmertem kerdezni,hogy hova kellene koltozni?Megertem,hogy faj neked az elet,de nem en tehetek rola csak te magad. Most pedig szepen kotrodj vissza dolgozni minimalberert, s gyulolkodj csak nyugodtan,mert a te eleted ezzel a mentalitassal sosem fog megvaltozni.

Ahogy mondtam, IQ az nuku

2022. márc. 23. 09:27
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is a XI. kerületet javasolnám, vannak csendes részei, és vannak lakóparkok is.


Nem tudom, hogy honnan jönnél haza, de autós közlekedésre ne úgy nézz, mint egy nyugati városban, én is voltam Nyugat Európában, és Budapesten sokkal rosszabbak a viszonyok autózás szempontjából.


Ha nem akarod a fél életedet autóban tölteni, akkor nagyon is fontos, hogy hogyan merre és mennyit kell ingáznod Budapesten.

2022. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"de meg az itten mosogato is jobban el,mint barmelyik otthoni manager"


Ja nyilván, ezzel el is árultad magad. Ha nem mosogató lennél, teljesen máshogy reagáltál volna erre.


További jó műszakolást, addig az itthoni manager meg jól elvan a home officeban 800 ezres-1 milliós fizetéssel.

2022. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Budára menj
2022. márc. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Autóval járható Bp? Maximum éjszaka 😂 Az aglóból ha nem indulsz időben reggel simán lesz 1.5-2 óra is akár a normális esetben 25 perces út. Délután visszafele ugyanúgy. A bérleti árak egyébként elég jól árazzák a környéket és a lokációt, hasoníts össze többet.
2022. márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ha megteheted, akkor a XII. kerületet ajánlanám, az az egyik legnyugisabb, és ha van kocsid, nem olyan sok idő a városba lejutni. Költségkímélőbbnek meg a XI. kerület, vagy Zugló ami jó, de azoknak is vannak elég lepukkant részei.
2022. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!