Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehetne feldolgozni,hog...

Hogyan lehetne feldolgozni,hogy albérletben lakunk?

Figyelt kérdés
Sajnos egyenlőre semmi kilátás hogy valaha lesz saját lakásunk. Egyszerűen ezen rágom magam folyamatossan. Valaki hasonló helyzetben ? Van aki tökre könnyen tudja fogadni. De nekem nem megy.
2022. ápr. 9. 17:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

"Sajnos egyenlőre semmi kilátás hogy valaha lesz saját lakásunk"

Hát így.

Én pl. nagyon nehezen tudom feldolgozni ezt, de azért, mert van kilátásom, hogy legyen saját, csak úgy pumpálják itt a környéken fel az árakat, hogy a lemaradás egyre jobban nő.

2022. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
Nekem volt saját lakásom, de (önhibámból) elvesztettem, azóta albérletezem. Na, ezt dolgozd fel..!:(
2022. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

Hagyjátok már ezt a külföldi bérlakásos baromságot.


Igen, ott többen élnek albérletben, mert anyagilag nem olyan megterhelő, mint itt. Mi ketten voltunk kint a férjemmel, kerestünk együtt 3 ezer eurót, ebből 850 volt a 1,5 szobás lakásunk rezsivel együtt. 300 euróból ettünk, 80-ért tankoltunk, és még mindig nem ment el egyikünk egész fizetése sem, de az alapok már megvoltak oldva a hónapban, maradt vagy 1700 eurónk, amiből lehetett gazdálkodni.


Ja, és ez a fejenkénti 1500 euró alig volt több mint egy minimálbér. Itt meg lehet ezt csinálni?

2022. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Én már 18 évesen tudtam, hogy az én generációmnak nem lesz se háza, se nyugdíja, a halálunkig fogunk gürizni a semmiért.

Ezért se vállalok gyereket, mert nem akarok még egy generációt így felnőni...

2022. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Jól van 13-aska értjük... megszedted magad nyugaton és most már okos is vagy... ja nem! üljle, egyes!
2022. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es nekünk is volt. 2 házunk. Talán éppen ezért is nehéz feldolgozni
2022. ápr. 10. 04:13
 17/24 A kérdező kommentje:
14-es. Igen ezzel én is így vagyok! Mire szüljön az ember .
2022. ápr. 10. 04:15
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Én azzal igyekszem ezt orvosolni, hogy gyakran költözöm, és nem vagyok hajlandó tolerálni a tulaj balfácánkodását.


Igyekszem szervezni tennants' uniont, és csoportosan képviselni az érdekeinket.

2022. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Jól van, 15-ske, igen, megszedtem magam külföldön, és meg is tapasztaltam a különbségeket, most ez fáj neked?


Hiába szólsz be, attól még igazság marad, hogy itthon nem lehet úgy albérletben megélni, mint külföldön.


Kérdező!


Keress pár, tegyétek össze, aminek van és vegyetek fel hitelt, vagy menjetek ki ti is külföldre pár évre, ez a megoldás.

2022. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%
Már miért ne lehetne majd egyszer saját lakásod? Kezdjél el spórolni, pár év alatt meglenne az önrész. Aztán veszel fel hitelt az önrész mellé, es meg is van a saját lakás.
2022. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!