Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehetne feldolgozni,hog...

Hogyan lehetne feldolgozni,hogy albérletben lakunk?

Figyelt kérdés
Sajnos egyenlőre semmi kilátás hogy valaha lesz saját lakásunk. Egyszerűen ezen rágom magam folyamatossan. Valaki hasonló helyzetben ? Van aki tökre könnyen tudja fogadni. De nekem nem megy.
2022. ápr. 9. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%

Nemetorszagban a lakosság fele berlakasban él..

Nem kell ezt túldramatizálni.

2022. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Mit kell ezen elfogadni? Nem a híd alatt laksz...
2022. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

Hát mi magyarok má' csak ilyenek vagyunk, kell a saját lakás, saját ház.

Kicsit nyugatabbra - ahová szintén nagyon húz a szívünk - meg pont az a divat, hogy inkább bérelik az ingatlanokat, mert könnyebb továbbállni egy másik munka miatt, ha meg tönkremegy valami, akkor a tulajdonosnak a dolga megcsinálni.

Na és itt jön be megint a magyar virtus... a tulajdonos nálunk úgy gondolja, hogy csináljon meg mindent a bérlő, ő csak a bérleti díjat teszi el, még adózni sem akar belőle. (De persze állambácsitól meg mindent is szeretne megkapni, ingyen parkolás, ingyen eü, ingyen oktatás, ingyen autópálya, stb.... what?)


Ha nem látod, hogy bizonyos időn belül lesz lehetőséged saját tulajdonra, akkor felesleges rágörcsölni, van/lesz így is elég dolog ami miatt idegeskedhetsz.

Én 15 éve lakom albiban, egyik barátom 12, egyetemi végzettséggel..., dolgozunk, de biztos vagyok benne, hogy ha nem nyerek a lottón, akkor nem lesz saját lakás 90 éves korom előtt :D

2022. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Mit kell ezen feldolgozni? Akkora traumaként ért, mikor rájöttél, hogy albérletben laktok?
2022. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen nekem ezt felkell dolgozni,hogy nem a saját tulajdonom. Napi szinten sírok ez miatt.. olyan szerencsés akiknek az férje gazdag vagy a családja gazdag... úgy érzem egyszer belebetegszem ebbe,hogy másnak a lakásában lakom. És linkre fizetek neki. Utálom is a tulajt. Megjátszos pics@. Persze minden hónapba más kocsija van. Meg mindig mindja hova utaznak . Olyan drága kocsija van ,hogy csak na. A gyerekei több százezres iskolába járnak. Én meg nem győzöm a túlórát vállalni. És így is beosztva vásárolok.
2022. ápr. 9. 17:33
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Baromi egyszerű: költözz el. Nem kényszerít senki, hogy ott lakj. Tipikus hisztispitscha magyar mentalitás. Szar, hoyg tegyünk ellene? na azt már nem! Mi lenne veletek, ha nem tudnátok mi miatt nyafogni?

Nevetséges vagy.

Na ezt dolgozd fel!

2022. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha elköltözöm akkor is albérlet. És mindegyiknek saját tulajdona.. úgysem érti itt senki. Azt hittem lesznek hasonló emberek..
2022. ápr. 9. 17:50
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
A pszichiátrián keress hasonlókat.
2022. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Pszihoterápia is segíthet, nem kell mindjárt pszichiátriára menni. De kereshetsz egy gazdag férfit is, akihez hozzámész. Lakhatnál egy budai villába és lakbért se kellene fizetned. Igaz a férjed is kidobhatna, ha egy idő után megunna. ( Vagyis elválna tőled)
2022. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
#5: ezxazert borzasztóan beteges... mar ne is haragudj! Fordulj szakemberhez...
2022. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!