Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Költözés álmaim városába,...

Költözés álmaim városába, vagy maradjak a hobbimnál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy két évvel ezelőtt keményen rá kattantam a lego szettekre, amiknek ugyebár eléggé borsos áruk van. Gáz vagy nem gáz, de kb. 1 misit már elvertem erre. Óriási örömöt okoz mikor kirakok egyet, viszont ez az öröm pont eddig tart. Utána rögtön jön az érzés, hogy én még mindig vidéken rohadok, ahol nem érzem jól magam, egyik településen sem. Egyébként legozás előtt rengeteg állásinterjúra mentem el Budapestre, és egyik rosszabb volt, mint a másik (logisztika, operátor termelésben, sofőr, targoncás). Így hát bennem van a félelem, hogy mi van ha bele bukok, ha megyek a bizonytalanba, és otthagyom a mostani állásomat 3 év után. Barátnőmmel költöznék fel, ő 21 éves, és bolti eladói tapasztalata van, fodrász szakmája. Én 24 vagyok, targonca engedéllyel, B jogsival, szakács szakmával, egy EBC*L-el és egy érettségivel.


Mit tanácsoltok? Fogadjam el biztonsági játékot játszva azt, ami már az őrületbe kerget, vagy BP, kockáztatni? Ha ott vagyok, nem érzem ezt az űrt, amíg el nem indulok "haza".



2022. ápr. 12. 00:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, Ti tudjátok, hogy nektek megéri-e vagy sem.

Ha nektek okés 450 ezer ft bevételből 100-150 ezret lakás bérlésre költeni, akkor próbáljátok ki, maxmimum visszaköltöztök.

Az agglomerációt viszont hülyeségnek tartom. Onnan majdnem annyi idő betömegközlekedni a belvárosba, mintha Győrből jönnétek vonattal.

2022. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!