Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Konyha nélküli albérlet - van...

Konyha nélküli albérlet - van ilyen? Mennyivel lehet olcsóbb a bérleti díj egy ilyen garzonban (Budapest)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van konyha nélküli garzon, jellemzően minigarzon. beállítanak a szobába vagy előszobába egy mosogatót, mikró és/vagy elektromos rezsó, azt ennyi.
2022. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen, amiket én láttam, olcsóbb, de egy szobánál még így is drágább.

Bérlő szemmel nekem nem érné meg, mert többet spórolok az otthoni kaján, mint amennyit a bérleti díjon tudnék.

Bérbeadó szemmel legalább egy rezsót beszereznék, hogy "konyhásként" adjam ki, mert anélkül szerintem nagyon kis rétegnek alkalmas.

(Láttam olyat, ahol semmi nem volt, lényegében egy szállodai szobára hasonlított, mivel padlószőnyeg volt, főzésre ugye egyáltalán nem alkalmas.)

2022. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha logikusan nézzük, akkor mikró, hűtő, mosogató mindenképpen kell.


Tányérokat, szemetest, evőeszközöket, takarítószereket is tárolni kell valahol így szekrény is kell.


Innentől meg az a +1 tűzhely már nem oszt nem szoroz a történetben. És még ha valaki nem egy konyhatündér akkor is be tudja dobni sütőbe átmelegíteni a tegnapi pizzát, összedobhat egy rántottát, vagy csak lefőzheti a kotyogós kávét.

2022. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!