Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hamarosan elköltözök szüleimtő...

Hamarosan elköltözök szüleimtől egyetem miatt. Miket érdemes magammal vinni, amire kevesen gondolnak?

Figyelt kérdés

Az alap dolgokat már beszereztem, de kíváncsi vagyok mi az, amit sokan otthonhagynak, vagy elfelejtenek, pedig fontos lenne.

Személyes példáim: orvosi, banki papírok, hosszabító/elosztó, esernyő. Nagyon alapok, valahogy mégis csak pár perce jutottak eszembe, pedig már egy hónapja pakolgatok:D


2022. máj. 19. 20:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

#18 Nem mi bonyolítjuk túl, hanem a kérdező. Hiába írom le, hogy a lakáskulcsomat is otthon felejtem, azzal előrébb nem lesz.


"Ha elkezdené leírni, otthon mi van neki, az hosszú lenne."


Tehát a kérdező lusta leírni ezért dolgozzanak helyette a válaszolók... :D


Mert tök jókat írnak a válaszolók, de például nekem életemben nem volt szükségem varró készletre, sem vízforralóra, befőttes gumi meg szalvéta az meg a 100 Forintos bolt meg napi bevásárlás kategória, ennyi erővel tényleg vigye el otthonról a hűtőt is.


Vagy az elosztó klasszikusan az a dolog amit elviszel otthonról és akkor meg ott nem lesz.

2022. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
#21 Teljesen igazad van! Meg #6-nak is.
2022. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
13%

21. "Tehát a kérdező lusta leírni "

Vagy éppen értelme nincs. Miközben leírja, ő maga is belegondol, hogy az kellhet, és hozzáadja a listához.

De azt is lehet, hogy írjon le magának mindent, ami otthon van a lakásban, csak utána már nem tudom, van-e értelme megosztani itt, mert onnan is ki tudja nézni, mit kellene elvinni.

2022. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

#23 Most mi a problémád?


Ez a legjobb megoldás. Tudja mi van otthon, mit használ általánosságban, és azt viszi... Ehhez nem kell egyetemi végzettség.

2022. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha meg valami apróságot otthon felejt, akkor szépen elballag a boltba, nem tudom, miért lenne olyan nagy kihívás az neki.
2022. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én azért “bonyolítottam túl” mindig és próbáltam minden fontos dolgot összeszedni, mert sokkal egyszerűbb volt egy alkalommal autóval bepakolni mindent. Egyetemváros ugyan, de vidéken laktam, olyan helyen aminek a közvetlen közelében nem nagyon voltak nagyobb üzletek, gyalog vagy busszal jártam és nem volt nagy kaland elmenni mondjuk egy hajszárítóért vagy egy hosszabbítóért, de mondjuk egy vasalódeszkát vagy egy komplett ágynemű szettet nem szívesen cipeltem volna haza, ha meg tudom oldani másképp is.
2022. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!