Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozott vagy bútor nélküli...

Bútorozott vagy bútor nélküli lakást éri meg jobban kiadni?

Figyelt kérdés

Illetve mi számít bútornak.

Hűtőgép mosógép,sütő?

Örököltem egy régi panel lakást.

Gondolkozom a kiadáson.

Régi 80s év évekbeli bútorok mindenhol.


Ezen gondolkozom,hogy vagy úgy adom ki ahogy most van,régi hűtő,régi mosógép, sütővel együtt

Vagy kidobálok mindent és akkor úgy hirdetem,hogy bútor nélküli.



2022. jún. 10. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a legjobb úgy hirdetni hogy ha kéri akkor van bútor, ha nem kéri akkor nincs.

Én személy szerint nem akarnám valaki más régi bútorait bámulni, de van akinek meg tök jól jön hogy nem mindent neki kell vinni.

2022. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

szépen berendezett, modern bútorozott lakás magas áron kiadható

öreg, szoci bútorokból összelapátolt káosz csökkent az értékén, akkor már jobb, ha üres a lakás

kockázat magasabb, ha van benne bútor

2022. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondolom,hogy nagyobb a kockázat,ha van benne bútor.

Meg őszintén nem is akarok rá nagyon költeni.

Hűtő mosógép nélkül.


A régi ezer éves gázsütő helyére egy újat azért veszek és szakemberrel beszereltetem,hogy garanciás legyen.

2022. jún. 10. 13:29
 4/19 A kérdező kommentje:

Pesten a IX. Kerületben van a József Attila lakótelep

Szerintetek 2 szobás bútorozatlanul

Mennyiért lehetne kiadni?

2022. jún. 10. 13:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
120ezer környékén.
2022. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

"Hűtőgép mosógép,sütő?"


Ez nem bútor, hanem gépesítés, ami alapvetően alap dolog szokott lenni, hiszen ritkán visz az ember saját tűzhelyet, mosógépet albérletbe.


Mondjuk ha valamivel pénzt akar az ember keresni, abba invesztálni is kell, mert értelmes embernek nem biztos, hogy felcsillan a szeme a kádba kivezetett szennyvizű Hajdú mosógép meg rozsdásodó Lehel hűtőgép láttán.

2022. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6#

Igazából totálisan eltaláltad a kádba van kivezetve jelenleg a huszon-harminc éves mosógép

2022. jún. 10. 14:55
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Bútornál nem mindegy milyen van, esetleg mit tudnál venni.


Volt albérletem ahol régi szekrénysor volt, én mégis imádtam, nyilván nem egy skandináv minimál, de mégis otthonos volt. De például ágyakkal úgy vagyok, hogy ki tudja ki mit csinált benne, inkább alszom a sajátomban, vagy új matracon.


De mint bérlő én már örültem volna annak is, ha van egy IKEA minimál szekrény-asztal-gardrób kombó amibe tudok pakolni és nem nekem kell vásárolni, berendezni.

2022. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

5*

120.000 forint havonta az zseniálisan jó plussz pénz

Azt hittem hogy sokkal kevesebb 80.000 környékén tudok csak kiadni egy régi panelt.


Megmondom őszintén nem vagyok Pesti.

Pápán élek albérletben én 70.000+ rezsiert bérlek egy bútorozott garzont, úgyhogy annyira nem ismerem a Pesti árakat.

2022. jún. 10. 15:03
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Azért írtam a kb. 120 ezer környékét, mert egy ismerősöm 150-ért adta ki a mérsékelten bútorozott lakását ugyanott.
2022. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!