Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehet találni olyan bútorozott...

Lehet találni olyan bútorozott albérletet ami megfizethető (max 60e) és nem ócska/öreges/izléstelen/szocreál (. ) lomokkal van beredezve?

Figyelt kérdés
albérlet,bútor,berendezés

2012. jún. 24. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapestről lenne szó...Amiket eddig néztem,hát katasztrófa...:-(Mintha a lomtalanításon guberálták volna össze a bútorokat...Ami meg nem ilyen az rögtön a luxus kategória és 100e/hó...Nincs valami közes állapot?
2012. jún. 24. 17:00
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


ha pesti lennék...

én azonnal csapnék le rá:)) Pont párommal irigykedünk itt győrbe:/

2012. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húúú köszi,holnap fel is hívom.Bár helyileg nem a legjobb,helyen van,mert pont a város másik végében melózunk...De lehet megéri az utazás.
2012. jún. 24. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet persze. az összes ismerősöm normális albiban lakik, lehet h pont azért nem találod őket, mert már mások lecsaptak rá :)


ha ingatlanossal kerestetsz, az neked nem kerül semmibe, a tulaj fizet, szóval őket is érdemes bevetni.

2012. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de én is azt tapasztalom,mint a kérdező...Ami normálisan van berendezve vagy megfizethetetlen(90-100e),vagy nagyon rossz helyen/messze van...:-(És mivel nincs autónk fontos szempont lenne a jó közlekedés...Nem 2 óra alatt 3 átszálással szeretnénk beérni a munkahelyre.És ugye az se hátrány,ha a legközlebbi közért sem fél óra gyalog:-)De ami jól nézett ki és elérhető áron,az mind ilyen helyen volt...
2012. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felhívtad?
2012. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!