Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem hajlandó találkozni a...

Nem hajlandó találkozni a tulaj, hogy kifizessem az albérletet?

Figyelt kérdés

2 éve bérlem a lakást, mindig hónap elején fizettem az albérleti díjat + a rezsit.

Május óta viszont semmit, mert ő nyaral. Először csak arról volt szó, hogy majd a következő hónapban rendezek mindent, mert elutazik… de már a júliusit kellene és semmi. Hiába keresem, nem jó neki.


Nem akarja, hogy elutaljam. A számlákat sem látom, mert ő kapja.

Tartok tőle, hogy lesz ennek hátulütője.


Mondtam már neki, hogy kiköltözöm, de azt mondja majd rendezzük…


2022. júl. 4. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Milyen ítélkezésről beszélsz?

Te magad írtad, hogy nem figyeled hogy állsz...


Ha meg félre van téve akkor meg tök mindegy, elfelejteni nem fogja, az biztos.

2022. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ó én most hirtelen pontosan nem is tudom megmondani mikor fizettem utoljára :D Megegyeztünk egy fix határidőben, de már az első találkozáskor jelezte a tulaj, hogy ezt nem biztos, hogy mindig tudja majd tartani… Végül így is lett, ilyen 3-4 havonta szokott eljönni a pénzért, előzetes megbeszélés alapján. A fizetendő rezsit sem küldi havonta, bár azt már nagyjából tudjuk is és félretesszük a bérleti díjjal együtt. Igazából nem zavar mert eddig nem volt belőle gond, normálisak szoktak lenni stb., és valahol megértem, mert biztosan nekik is nehéz összeegyeztetni (messze laknak, dolgoznak stb. meg most az ember életében bármikor történhet bármi). Úgyhogy én azt mondom ez önmagában nem feltétlenül probléma, ha egyébként eddigi tapasztalatod alapján megbízhatóak voltam, tudtál velük beszélni stb. Persze, jelezd feléjük továbbra is a szándékod, de szerintem nem lesz baj.
2022. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!