Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gáz szag az új albérletben,...

Gáz szag az új albérletben, mennyire normális?

Figyelt kérdés

Az egyik szekrény mögött van egy gázszámláló. Ha kinyitjuk a szekrényajtót akkor érződik némi gáz szag, de az is inkább közelről. Ha csukva van az a szekrény akkor nincs egyértelmű gáz szag a lakásban. Ennyi belefér? Vagy szólnunk kellene? Sajnos mielőtt szerződést írtunk nem lett túl részletesen bemutatva a lakás, ugyanis ott voltak az előző albérlők. Viszont mikor ott jártuk nem mondtuk volna meg, hogy egy gázszámláló van elrejtve valahol, nem érződött. A tűzhely

amúgy elektromos és minden más is.


2022. júl. 18. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gázóra van? Mert olyan hogy gázszámláló szerintem nincs.

Szólni kell a gázszólgáltatónak, mert ez nem nirmális.

Gázszagot ha érzel akkir szivárgás van.

2022. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor gázóra. Nem tudom melyik a helyes kifejezés rá. Csak azért vagyok bizonytalan mert olvasgattam a neten és volt aki azt írta, hogy a gázóra környékén előfordul, hogy érződik a gáz szaga, de ez nem feltétlen jelez szivárgást vagy pronlémát.
2022. júl. 18. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van gázszag az óra környékén. 2x voltak bevizsgálni és nem találtak gondot.

De minden eset más, hogy megnyugodj, hívd ki a szolgáltatót! Nem tudom most mi a helyzet, de azelőtt ez a kiszállás ingyenes volt.

2022. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2022. júl. 18. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnál 4x voltak kint mire megoldották a problémát. Megjegyzem az első 3 muki csak hümmögött, a 4. cserélte ki a elzáró csapot az óránál. Hívogasd őket, ez benne van a szolgáltatás árában.
2022. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mi nem haszálunk gázt semmihez. A rezsiben sincs benne. Csak itt van kialakítva a gázóra. Elég hülye megoldás, de csak utólag vettük észre. Eszükbe sem jutott szólni.
2022. júl. 18. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a lakásban az ajtó mellett, egy beépített szekrényben található a gázóra. Ha kinyitom, itt is gázszag van. Néha csak ha elmegyek mellette akkor is érezni. Szerintem ez normális. Attól, hogy ti nem használjátok, még ott van a gázóra, gondolom működőképes. Esetleg rákérdezhettek a tulajnál, hogy ez mié,kié, de mivel ott volt mikor megtekintettétek, így erre hivatkozva nem nagyon lehet felmondani se.
2022. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!