Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlőként hogy lesz a...

Albérlőként hogy lesz a népszámlálás?

Figyelt kérdés

Semmi tájékoztatót nem látok erről. Az albérletre vonatkozóan a tulajnak kell kitöltenie (hiszen az ő lakása), vagy nekünk?

Mi az albérletre vonatkozóan töltjük, vagy az állandó lakcímre? Vagy lesznek benne mindkettőre vonatkozó dolgok?


Tíz éve nem emlékszem, hogy lett volna bármi, pedig akkor is albérletben laktam egyetemistaként, úgyhogy fogalmam sincs, milyen kérdések vannak (a nyilvánvalón túl).


2022. szept. 27. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

a lakásra adnak egy kódot(most kézbesíti a posta) abban benne van, hogy minden személyt oda kell bejelenteni, amely a lakásban él...akármilyen jogcímen..ha fizet adót, ha nem..ez csak népszámlálás, szeretnék tudni hányan vagyunk az ország területén.


No para, semmi pánik.

Digitálisan kell beküldeni, sokkal kényelmesebb, egyszerűbb.

2022. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem parázom, jogszerűen lakunk itt, ideiglenesre bejelentve. :)

A levél ma jött meg, az szülte a kérdést, hogy nekem nem egyértelmű, hogy nekünk kell csinálni, vagy a tulajdonosnak kell továbbítanom a kódot... de ezek szerint lehet, hogy csak figyelmetlenül olvastam. :)


Köszönöm a válaszodat!

2022. szept. 27. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én megkérdeztem a bérlőmet, mit szeretne. Azt mondta, nem óhajt ezzel foglalkozni. :-)
2022. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a kérdésem 😆


Elvileg lakásonként ott életvitelszerűen élőkre vonatkozik.


Tehát albérletre töltöd ki, hisz ott élsz

2022. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A ksh semmilyen adatot nem adhat ki, hatóságoknak sem az egyénekről. Csak összesítve.

Amire a népszámlálás kíváncsi az a tényleges, eletvirelszerű lakóhely. Tehát az albérlet. Ha van máshol bejelentett lakcímed, arra később a kérdőív rákérdez és azt is be tudod írni

2022. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ELVILEG nem adnak ki adatot. Gyakorlatilag....hagyjuk.

Az én bérlőmet nem érdekli, így kitöltöttem az arra a címre érkezett kérdőívet is, megjelölve, hogy időnként használva, nincs állandó lakója.

Ennyi.

2022. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag sem adunk ki adatot. A KSHban dolgozom. Konrkétan 3 embert bezárnak egy beton szobába, csak ők látják egyesével. Mindenki más, aki elemzi, mi is csak összesítve kapjuk. A hivataloknak is mi kuldjuk tovabb, szinten osszesitve.

Nagyon sok torveny van erre, teljesen eselytelen hogy barmilyen adatot kiadjunk.

A hulye nepszamlalas miatt home officeba se mehetunk, nehogy a parunk belenezzen az osszesitett adatokba se

2022. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor most végre megnyugodhatunk.

Áldott legyen Pártunk és Kormányunk!

Halleluja Testvéreim!

2022. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!