Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megvagytok elégedve az ide i...

Megvagytok elégedve az ide i népszámlálással?

Figyelt kérdés
An számláló biztosotok jófej,vagy milyen?Hogyan töltöttétek ki?
2011. okt. 17. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem megelégedettség kérdése. Hála istennek túl vagyunk rajta.

Hozzám egy kiscsaj jött valamelyik este. Jó ha a 18-at betölthette. Nagyon erőszakos volt. A kezembe nyomta a papírokat és mindenáron be is akart jönni, hogy majd segít kitölteni. Mondtam, hogy majd kitöltöm egyedül. Szerintem nem kell hozzá olyan hatalmas IQ, hogy valaki ikszelgessen. De rögtön mondta, hogy majd ekkor meg akkor visszajön a papírokért.

Azóta neten kitöltöttem. A csaj hála istennek nem jött vissza.

2011. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért volt erőszakos,mert nem kap pénzt azért ha te interneten töltöd ki.Ha erőszakos,azt jelenteni kellett volna a zöld számon.
2011. okt. 18. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, vagyis sejtettem, hogy van valami érdeke abban, hogy ő töltse ki. De nemek egyszerűbb neten keresztül kitölteni, akkor amikor nekem tetszik, akár fekve félmeztelenül, mint őt beengedi, mindent abbahagyani amit előtte csináltam, a lakásban kerüldözni és körbeugrálni, plusz semmi titok nincs a válaszaimba és tudom hogy ez a dolga, de akkor sem szívesen beszélem meg a személyes dolgaimat egy vad idegennel.
2011. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a neten töltöttem ki, nem akartam, hogy esetleg magánszorgalomból a végén ráírjon valamit, amit ő úgy gondol.

nem mellesleg nem voltam 100%-ig őszinte, mivel voltak olyan kérdések, amiket túl személyesnek éreztem.

egyébként normális volt a nő, becsengetett, mondtam neki, hogy majd neten töltöm, ő meg örült, h nem kell még velem is baxakodni a sok nyugger után :)

2011. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem!!! Éppen már csak arra nem volt kíváncsi az állambácsi hogy milyen gatya van rajtam... :D
2011. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!