Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegeden az Öthalmi diáklakáso...

Csoma2002 kérdése:

Szegeden az Öthalmi diáklakásoknál mennyit kell fizetni egy hónapra?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy valaki esetleg tud-e erről valamit? Illetve hogy, felszereltség szempontjából milyen? Esetleg többet kell mint máshol?

2022. okt. 16. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a honlapon. Mikor én nézelődtem pár éve, voltak fent ilyen infók.
2022. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Aki 2002-ben született az már egyetemista? De durva! Az én fejemben esküszöm mindig ez él, hogy aki 2000-ben született, az még kisbaba :OOO

De ezzel sok ismerősöm is ugyanígy van.


28/F

2022. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 már a 2004-esek egy része is. 2002-esek már akár végzősök is lehetnek.
2022. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen! Pedig amúgy egészen sok 20-24 év körüli ismerősöm van, csak beszélgetéskor sosem kerül szóba ki melyik évben született. De volt olyan fiatal haverom, aki hüledezett, hogy én még moziban láttam az 1. Harry Potter filmet, amikor kijött. Anyukám legjobb barátnőjének is 2000-ben született a gyereke, akit csak akkoriban láttam babaként sokszor, mert utána elköltöztek és valahogy ez miatt is ez maradt meg.
2022. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Hát igen. Az egyik ismerősöm pl 20 éves és a 3.szemeszterben tart a 6-ból.
2022. okt. 21. 06:03
 6/7 anonim válasza:

Ha jól tudom valamennyi különbség van államis és önköltséges között.


Államisként 9320ft egy hónapra. A felszereltségről a koli oldalán a galériában láthatsz képeket. Nem rossz, viszont azzal számolni kell, hogy fél óránként járnak csak a buszok. Ha reggel nyolcra tesznek be előadást vagy akkora tudsz felvenni gyakot az meglehetősen kellemetlen, ha nem szeretsz korán kelni.

2022. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6, nap mint nap 6kor kelek kb 6 éve, nekem totálisan belefér 😅
2022. okt. 22. 00:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!