Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek egy felújított...

Szerintetek egy felújított lakásról mi miatt nem tesz fel fotókat a főbérlő?

Figyelt kérdés

A rosszabb állapotú lakások hirdetéseinél megértem hogy miért kerülik a fotókat, de ha írják a hirdetésben hogy felújított? Miért nem akarnak akkor dicsekedni képekkel?

Több ilyen hirdetést is láttam, amiatt kérdezem. Talán csak lusta lehet a tulajdonos? Vagy kamu hirdetés, és rejteget valamit?


Volt már valakinek hasonlóval tapasztalata?


Igen tudom, hívjam fel őket egyesével, de ha valakinek lenne ehhez már használható tapasztalata, nagyon megköszönném!



2022. okt. 17. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mert most is van benne albérlő.
2022. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam felrakni, csak néhány nagyon rossz minőségű képet amit a mestertől kaptam felújítás után.

Külföldön vagyok, így nem tudtam képeket készíteni, viszont így is !!1!! Nap alatt ki lett adva.

Nagy a kereslet, sokan kivették volna anélkül, hogy megnézik.

2022. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl azért mert van neki 10 lakása és nincs kedve/ideje ezzel foglalkozni
2022. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! Na én sem számítottam erre, de amikor hívtam ilyen hirdetéseket, mondták kettőnél is hogy már kiadták őket. :/

Nagyon "örülök" hogy ekkora versengés lett. :(

2022. okt. 17. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Mert meg folyik a felujitas vagy az utana levo alapos takaritas butorvisszarendezes es nem lennenek jok a kepek.


A bennelevo alberlo rendetlenseget tart. Igy jobb kep nelkul.

2022. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valszeg azért mert a tulajdonos adja ki és nem a főbérlő, érdemes ilyenkor a tulajt megkérdezni és nem a főbérlőt.
2023. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, a főbérlő volt a tulajdonos egyben.
2023. jan. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!