Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tudnék ebben az esetben...

Mit tudnék ebben az esetben csinálni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nagyon rossz a viszonyom a szüleimmel, állást is vidéken nagyon nehezen találok. Azon gondolkodom hogy Budapesten nincs olyan lehetőség, hogy tanácsi lakás az első egy-két hónapban ingyen aztán el tudnék helyezkedni és kitudnék bérelni. Kérlek segítsetek, mondjátok mit tegyek? Csicska vagyok itthon, eddig ahol voltam az összes keresetemet oda kellett adni, szó szerint fél éve egy alsónadrágot nem tudtam venni maradt pár darab.

2022. okt. 26. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hat menj kollegiumba es fejezd be az iskolát 🤷‍♀️ Nincs pesten ilyen alternatív szálló esetleg munkás szálló van de oda nem akarsz menni mert a maradék alsógatyád is ellopják…(vicc) az meg, hogy oda adod a pénzed .. hát na legyen saját bankszámlád ne tudják mennyit keresel valamennyit adsz aztán ennyi… szakmád végzetséged mi ? Jogsi kocsi van ? Azért pesten sincs kolbászból a kerítés, hogy a semmi tudásra megélj.
2022. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szakmát tanultam 11 osztály, eladó de sehova nem vesznek fel mert a környéken nőket keresnek. De hiába van bankszámlám, nyilván nekem is be kell szállni a költségekbe de azelőtt amikor suliztam és ösztöndíjat kaptam akkor is le kellett számolnom mindent, vagy vehettem volna a batyut és el a háztól. A történelem megismétli önmagát, a mamámat is ezért kidobták a szülei mehetett a papám családjához lakni anno '62-ben.
2022. okt. 26. 10:33
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Számtalan apróhirdetés van, ahol dolgozókat keresnek, nem is rossz fizetéssel (pizzafutár, Mc'Donalds, árufeltöltő...). Ugródeszkának bármi jó, aztán akadhat jobb is.
2022. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs jogsim, de jelentkezek minden aktuális helyre. De nem érted nem azzal van baj? EL KELL INNEN MENNEM AZ. Még a Margit híd alatt a patkányok is családcentrikusabbak mint itthon.
2022. okt. 26. 11:22
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Érdeklődj munkásszállóknál Budapesten, közben keress állást, ha nem is a véglegest.
2022. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Keress állást helyben, spórolj egy kis pénzt és tipli külföldre
2022. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Keress olyan munkát, ahol van szállás. De annyi pénz kellene, hogy a vonatjegyet ki tudd fizetni legalább, meg pár napig túlélj, ha kell.
2022. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy elvileg egy havi fizud lehet, ha aznap lépez le, amikor oda kéne adnod.
2022. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szállás ügyben nézelődj itt:


[link]


Aztán gondold át a lehetőségeidet...

2022. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. okt. 26. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!