Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehet kezdeni az albérlőve...

Mit lehet kezdeni az albérlővel, aki nehezteli a saját fogyasztási költségeit?

Figyelt kérdés

Eddig a harmadik albérlőm és a probléma ugyanaz:

Az amúgy jóval piacon aluli albérleti díj mellett sokkalja a fogyasztása után felszámolt költségeket.


Én elküldöm a számlákat, amit az MVM, Vízművek, Díjbeszedőtől kapok fogyasztás alapján. Majd a végösszeget sokklakja, és napokkal később fizeti, nagy-nagy nehezen.



Eddig három albérlőm volt, mind a háromnál ez volt a probléma.

Az első ezért ment is el. (Nála én fizettem ki pluszba 150e plusz díjat a fogyasztási tartozása miatt.)


Nem akarok bunkó lenni vele, mert féltem a lakásom, - és így nem tudom kezelni a szituációt. Véleményed?


2022. nov. 2. 18:37
1 2 3
 21/22 NTBS ***** válasza:
59%
Kirakod, és keresel újat.
2023. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazán nem sok. Először én is arra tippeltem, hogy ócska, korszerütlen gépekkel van tele a lakás amik zabálják az áramot, meg nincs rendes szigetelés. De én mondjuk olyan lakást nem is vennék ki, ahol 15 éves a hűtő, 20 mosógép, nyilászárócsre meg 50 éve nem volt. Szerintem ennél nem tud olcsóbb lenni a rezsi, nem értem a poblémáját.
2023. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!