Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol keressek normális bérlöket?

Hol keressek normális bérlöket?

Figyelt kérdés

3 szobas lakås, van garåzs is.

Amikor feladok egy hirdetèst, vagy 4-5 gyerekkel akarják kivenni, vagy nagy kutyával.

Hol hirdessek,hogy megtaláljam a megfelelö bèrlöket?


2022. nov. 7. 16:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

MI neked a NORMÁLIS bérlö????

Egyébként írd bele a hirdetésbe, milyen feltételeid vannak.

2022. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Normális bèrlö: Ne egy mèteres kutyával akarjon a lakásban lakni.

3 szobás lakàsba nem fèr el 4-5 gyerek meg 3 felnött. Ezt nem akarják megèrteni.

2022. nov. 7. 16:47
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Erre van a Facebook.

Ott bőrszínre tudsz szűrni😆

2022. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Ne azt GONDOLD, mi nem lehet, hanem azt írd meg konkrétan, MIT AKARSZ!

Egyedülálló, gyermektelen pár, háziállat nélkül, egyetemisták, stb.

2022. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Írd bele hirdetésbe a korlátokat: max hány főre szeretned kiadni, kutya/macska mehet-e, ha igen, milyen feltételekkel, stb. Ird bele, ki az ideális bérlő (én bérbeadóként pl kifejezetten kerülöm a fóiskolasokat/egyetemistákat). Budapesti es nagyvárosi (értsd: Debrecen, Szeged, Kecskemét...) a facebookon a legkönnyebb kiadni. Ott mennek el leggyorsabban az alberletek és tudod csekkolni a jelentkezőket is. Ha nagyon akarod szűrni a bérlőjelölteket, budapesti lakasra ott van a Rentingo (más városra erdemes előtte lecsekkolni,hogy van-e, aki ott keressslbérletet.) De a rentingo az pénzbe kerül. (Az ingyenes verzíojánál nem tdsz rírni a berlőjelöltekre)
2022. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Az ingatlan kiadás nehéz dolog Magyarországon.

Ezért adtam el egy lakást Győrben, mert a jelentkezők 90százaléka színes volt, aki akkor fizetett volna utoljára..

2022. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Nehèz
2022. nov. 7. 20:31
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Hidd el, 3 szobás lakásba még 8-9 felnőtt is képes beköltözni ha nem figyelsz.

Facebookon hirdess és úgy képek alapján le lehet szűrni a jelentkezőket.

Az a gond, hogy a 8 fős családok pont a 3 szobásakra mennek.

Vagy drágábban adod, hogy elvedd a kedvüket vagy olcsóbban és csak ismerősök jöhetnek.


Kiadásnál mindenképpen írass közjegyzős szerződést kiköltözési nyilatkozattal.

2022. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Ha 4 gyerek van es mindenkinek kell kulon szoba akkor 5 szoba kellene. Hany 5 szobas haz van Mayarorszagon? A legtobb haz 3-4 szobas maximum, igy a nagycsaladosoknal a gyerekek osztoznak a szoban. Szoval szerintem az telejesen normalis hogy 3 szobas lakast akarnak kivenni.

A kutya mar nem a normalis kategoria bent a lakasban, ezt megertem. Csaladi haznal mindegy, a legtobben ugy is az udvaron tartjak.


Lakas kiadas nem jo biznisz Magyarorszagon mert nem olyan a rendszer hogy le tudd ellenorizni hogy mennyire megbizhato a jelentkezo, korabban berelt e es ha igan akkor fizetett e rendesen.

Amerikaban a creditedet megnezik es abbol tudjak hogy a hiteleidet fizeted e, szoval nem vagy eladosodva, megbizhato vagy anyagi szempontbol. Az elozo helyrol is lekerdezhetik hogy mennyire voltal jo alberlo.

Nincs kilakoltatasi moratorium, legalabbis az en allamomban nincs, szoval a tel kozepen is kirakhatnak ha nem fizetsz.

2022. nov. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
3 szobás lakást én 3 egyetemistának adok ki szobánként. Nincs a városban főiskola vagy egyetem?
2022. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!