Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális hogy álmomban így...

Normális hogy álmomban így éreztem, vagy keressek fel pszichológust, mert problémám lehet?

Figyelt kérdés

Éjjel azt álmodtam, hogy megkéseltek. Fájt is, és olyan érzés volt, mintha eg kalapáccsal rámsóztak volna. Tehát nem is szúró érzés. Az elkövetőt nem ismertem.

Aztán ott voltam féligülő helyzetben egy falnak támaszkodva, ömlött a hasamból a vér, kézzel próbáltam szorítani a sebeket.

És hirtelen egy olyan nyugodtság töltött el, amilyet még sosem éreztem.

Nagyon jó érzés volt, olyan eufórikus, harmónikus állapotba kerültem.

Azt gondoltam akkor bárcsak örökké tartana ez az érzés. Már a seb sem fájt, csak véreztem.


Aztán mentőbe tettek, kaptam oxigénmaszkot, de az a "jó érzés" még mindig megvolt.

Aztán még álmodtam utána valamit, csak arra már nem emlékszem.


Most felkeltem reggel és szó szerint ürességet érzek. Még egyszer át akarom élni azt az élményt, mint álmomban.

Olyan végtelen súlytalanság, teljes nyu-godt-ság töltött el, hogy az valami fantasztikus volt.


Szerintem soha többet nem lesz hasonló álmom.

Próbálom most az ágyban feküdve vissza-visszaidézni az álmom minden egyes pillanatát, amire emlékszem. Egy kicsit megnyugtat, ha elképzelem magam leszúrva, de nyilván nem ugyanaz mint éjjel.

Sőt, most visszagondolva maga az is jó érzéssel töltött el, hogy csak ott feküdtem. Olyan heroikus fíling volt, vagy nem is tudom.


Normális vagyok, természetes egy ilyen álom után?

Vagy valami defektem van?:D


2022. aug. 13. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert ilyen álmok akkor szoktak lenni, ha tényleg valami erős fájdalom jelentkezik.

Hirtelen nem tudom, melyik szentnek volt ilyen álma... de megőrizték a szívét, és mostanában nézte meg egy orvos, hogy bizony neki szívrohama volt.


Egy általános kivizsgálás nem ártana.

2022. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laylah ***** válasza:
Bizonyos szempontból örülj, hogy nem tudod reprodukálni. Egyre több időt akarnál abban a tudatállapotban tölteni, és elég hamar elkezdenél elszakadni az itteni valóságból, folyton oda vágynál, ha itt vagy. Tudom, milyen ez, bár nekem nem ilyen apropóból (és mielőtt bárkiben felvetődne, nem is tudatmódosítók miatt).
2022. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# köszönöm, erre nem is gondoltam


2# a tudatos almodasra gondolsz, hogy arra is rá lehet függeni? Egyszer olvastam róla.

2022. aug. 13. 16:56
 4/4 Laylah ***** válasza:
Meditáció (vagy nem tudom, az-e egyáltalán, mert az koncentráción alapul, ez meg épp, hogy az ürességen, szóval inkább transzállapot) alatti utazásra. 10 éve már lassan, hogy eljutottam ott egy helyre, összesen háromszor voltam, de már a második után úgy éreztem, hogy lassan ugyanolyan valódinak érzem, mint a fizikait, és folyamatosan azzal voltam elfoglalva, hogy vissza akarok oda menni, oda vágyom, és azon kaptam magam, hogy az életemet meg szinte hanyagolom. A mai napig vágyom oda... de már csak akkor jut eszembe, mikor leülök meditálni/transzba lépni.
2022. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!