Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet Budapesten belül hol?

Albérlet Budapesten belül hol?

Figyelt kérdés
Jövőre költözök Budapestre, albérletbe, lehetőleg a belvárosba. Melyik helyeket érdemes mindenképp elkerülni? Olyan havi 200e Ft körül tudnék kiadni az albérletre, egyedül laknék.

2022. nov. 7. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
A bulinegyedet kerüld...
2022. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Ahol laktam és nekem tetszett:

11 nek a metrótól séta távolságra lévő része.

2-3 belsőbb része elég nyugis de a közlekedés hagy némi kívánni valót.

9 nek a nagykörúton belüli része.


1 és 5 ben még nem laktam de szívesen kipróbálnám.


6-7-8-14 et nem ajánlom ha nem ismered a várost és 100 kilónál könnyebb vagy.

2022. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Átutazni a várost esetenként 3-4 óra is lehet, szóval az életmódodhoz igazodva kell kiválasztani a helyet. Hova járnál onnan nap mint nap? Hetente? Havonta?

Társasházban szeretnél lakni vagy kertes házban? Emeleten vagy földszinten? Liftesben? Távfűtésesben, egyedi fűtésesben? Téglában, panelben, stb.? Legyen parkoló a házban vagy ne?...

2022. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
2: És akkor az Üllői út páros oldalára nem mentél át soha közbiztonsági okokból?:) Vicc. XD
2022. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Rendszeresen jártam arra onnan tudom, hogy 8 ker nem jó környék.

Nappal elmegy de este 10 után szeretnek betalálni.

2022. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
14gyel mi a baj?
2022. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Leginkább az örs.
2022. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

5: Most engem kifejezetten a körúton belüli Üllői úti szakasz érdekel, hogy mi a különbség az Üllöi út páros és páratlan oldalán. Merthogy Belső-Ferencvárost mondtad, hogy az jó.

150 éve lakunk Pesten és teljesen homogén környékeknek ismerjük az ellentétpárba állított részeket, sőt, 6-7-8-at, 14-et talán jobbnak (szebbnek), mint a 9-et.

2022. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább az igényeidet nézzed és ahhoz keressél lakást.

Én pl szívesen mentem volna 13. kerületbe de nagyon messze volt a munkahelytől. Más kerületekben más-más lakások jellemzőek, illetve más dolgok elérhetőek.


Én konkrétan a belvárost és a közvetlen közelét (Főleg Rákóczi és Bajcsy Zsilinszky közötti részt) nem ajánlom vagy legalábbis érdemes odafigyelni, hogy mi van a környéken, mert a buli negyed nem csendes. Hangos, sok a részeg és hugyszag van mindenütt. Arról nem beszélve hogy a sok airbnb ben tombolnak a külföldiek.


Ha relative közel akarsz lenni:

- 13. szerintem jó

- 14. is jó csak figyelj tömegközlekedésre, mert vannak részek ahol elég rossz.

- 9. kerület, főleg a Haller úton belül kifejezetten jó.

-8. kerület déli, dél-nyugati oldala egész jó és jóval olcsóbbak az albik a "hírhedtsége miatt." Én itt élek, nem vagyok 100 kilós és nekem sohasem volt gondom, vannak kérdéses emberek itt-ott de kb ennyi.


Én amit személy szerint nem kedvelek az a 6-7. kerület. Kissé túlságosan kopár, kb egy fát nem látsz.

Plusz ha van lehetőség akkor ne a főutak mellett legyen a lakás egyértelmű okoknál fogva. Plusz vannak házak ahol lehet érezni mikor elmegy a villamos, ami elég idegesítő.

2022. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Az örs egyik fele 10. kerület, másik fele 14. és annak is a legszéle. Emiatt leírni egész zuglót értelmetlen.
2022. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!