Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon tetszenek az irodahazak...

Nagyon tetszenek az irodahazak, nagyon szeretnék egy ilyen nagy epuletben lakni, van szerintetem valahol lehetőség egy iroda helyett szobat kialakítani benne?

Figyelt kérdés
Vagy ismerltek lakhato irodahazat?
2022. nov. 20. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem hamar elmenne a kedved tőle, ha más nem akkor a zaj miatt. Irodaházak uis. jellemzően zajos utak mellé épülnek, ahol a jogszabály lakóépületet már nem is engedélyezne (homlokzat zajterhelése).
2022. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem az nem zavarna.. Nagyon tetszenek ezek a nagy irodaházak
2022. nov. 21. 02:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, pl. a Garay üzletház is lakásnak van már kialakítva.

Csepelen is van egy irodaház, amit lakásnak értékesítenek.

ingatlan.com-on fenn van mindkettő.

2022. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. nov. 21. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok olyan épület van, ahol az alsóbb szinteken üzletek és irodák vannak, a felsőbb szinteken pedig lakások.

Elvileg akár azt is meg lehet oldani, hogy alig kell kimozdulnod az épületből: egy épületben a lakásod, munkahelyed és a bevásárlást is el tudod intézni helyben. Időt nyersz ugyan vele, de szerintem egy idő után igen unalmas lesz így az életed.

2022. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt a városunkban van egy irodaház, amit jó pár éve átalakítottak, és az irodák lakások lettek. Mondjuk látszik is rajta, egy lakás nem ilyen lenne, és eleve praktikusabb ottlakáshoz eleve ilyen célból kialakított lakás, ház, szóval csak a pénz bezsebelése volt az átalakító célja. Laktam ott albérletben 2 évig. Kezdjük ott, hogy a kapucsengőt talán még azóta se csinálták meg, meg közös raktárhelyiség (pl. biciklitároló) az ugyebár nincs. Tehát ha fel is cipeled a biciklid a 20 lépcsőn a bejárati ajtóhoz, nincs is hova tenni. De eleve ki se tudsz vinni egy kisebb szekrényt se, ha úgy van, mert járda az nincs, és a bejáratot autók állják el, mert úgy gondolják, az a hely az övék. Szóval úgy szar az egész, ahogy van, csak valaki épp meg akart gazdagodni és átalakítósdit csinált.
2022. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!