Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy berendezetlen lakást...

Egy berendezetlen lakást mennyivel nehezebb kiadni?

Figyelt kérdés
Ahol csak WC, zuhanyzó, gáztűzhely és konyhabútor valamint egy iróasztal meg egy komód.

2022. nov. 28. 18:23
 1/3 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Rövid távra (6-12 hónap) nehezebb, hosszú távra (3+ év) könnyebb.
2022. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly augusztus végén adtam ki egy berendezetlen lakást Budapesten. Konyhabútor volt, meg gépek (gáztűzhely, sütő, mosógép, hűtő) Kb 2 hét alatttalaltam bérlőt. Tudatosan adtam ki így,mert hosszú távra kerestem bérlőt, hadd rendezze be saját maga a saját ízlése szerint. Volt rá érdeődő bőven. A bérlő azóta is ott lakik, es egy darabig még tervez maradni. Ha hosszútávra keresel bérlőt, akkor érdemesebb így kiadni. Akikelkerülnek ilyenkor: egyetemisták (ők teljesen betendezettet keresnek) és azok a szélhámosok egy része is is, akik egyik lakásról a másikra repülnek, és addig laknak fizetés nélkül egy albérletben, amíg hagyják. Sztem ők is jobban szeretik a fullosan berendezett lakásokat, amire nem kell kólteniük, csak beköltözni.
2022. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván célközönség függő. Egy BME-s egyetemistának ahol félévente lehet kollégiumra pályázni jobb a berendezett lakás. Egy hosszú távú bérlőnek jobb lehet az üres amit maga rendezhet be.
2022. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!