Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlők! Mit vártok el egy...

Bérlők! Mit vártok el egy berendezett és gépesített lakás esetében a tulajtól?

Figyelt kérdés

A lakásunkat berendezetten és gépesítve akarjuk kiadni.


A berendezett takarja pl. a fakanalat, tányérokat is vagy elég csak az, hogy vannak bútorok, szőnyegek, ilyesmi?


Lehet gépesítettnek nevezni, ha nincs pl. botmixer vagy kenyérpirító, és ha nincs mosogatógép? (van viszont tűzhely, mosógép, hűtő)


2016. máj. 12. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gépesített/bútorozott ingatlanban általában mosógép/mikro/hűtő/TV/porszívó és az alap bútorok tartoznak. Ha te adsz mosógatógépet, klimát, tányérokat, edényeket, paplant stb az plusz jó, de nem létszükséglet.
2016. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Manapság ez fordítva megy. Bármit ki lehet adni, kiveszik jó pénzért.

Minél kevesebb kacattal adod ki annál kevesebb gondod lesz.

2016. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi olyan albérletbe megyünk most, ahol minden van, így a saját (nem lehasznált) cuccainkat szívesen odaadnám a bérlőinknek használatra.


köszi a válaszokat.:)

2016. máj. 12. 14:49
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

#3

Ez aranyos tőled. Biztos úgy gondolod, hogy ők ezért hálásak lesznek majd.

A lakás kiadás kemény biznisz. aki nem rutinos nagyon meglepődhet.

2016. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: köszi, nem ez az első lakáskiadásunk, csak ez az első lakás, amit bútorozva adunk ki, és néhány kis háztartási gépet is kidobtunk, mert elhasználódtak (pl. pirító) és nem veszünk újat az új lakásba. Ezért a kérdés.
2016. máj. 12. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Értem.
2016. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

"Minél kevesebb kacattal adod ki annál kevesebb gondod lesz."


Igen, ezt hívják bútorozatlan bérleménynek.


Botmixer? Kenyérpirító?

Hát szerintem ezek nem létszükségletek. Ha van, van, ha nincs, nincs. Pár ezer forintért lehet kapni, ha kell.

Legyen hűtő, mosógép, tűzhely, mikró. Mosogatógép jó, ha van, de nem létszükséglet (egy hűtő viszont igen).

2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örültem volna egy mosogatógépnek, de a tulaj kifejtette, hogy hülyeség, mert neki van és nem használja. Azért megengedte, hogy mi hozzunk :D


Szerintem az alap, amit leírtál, esetleg még a mikró. Ilyenkor már gépesített. A többit meg kell beszélni azzal, aki kiveszi. Minél régebbóta albérletezik valaki, annál több holmija eleve van, tehát az nem is kell. Van aki nem szeret más edényeiben főzni, ragaszkodik a sajátjához. Más meg örül neki. De fakanalakon senki nem fog fennakadni :)

2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mosógép, hűtő, tűzhely... Ezek a gépek.

Bútorozottnál legyen asztal, szék, ágy, kanapé, szekrények. Ennyi.

TV, mikró, mosogatógép az már nem alap, bele lehet számolni azt is pluszba a árba

2016. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, hogy írtatok!:) TV-nk nincs, én meg azt ellenzem, nem a mosogatógépet, így az nem lesz ott.:)
2016. máj. 13. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!