Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Debreceni 54nm 2 szobás...

Debreceni 54nm 2 szobás berendezett panelért 80 ezer reális? A rezsi 30 télen.20 nyáron. Nem panelprogis és kint van. De felújított és panorámés. Közel két egyetemhez. Meghirdettük, de még semmi komoly jelentkező. Miért lehet?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha átlagos berendezésű, irreálisan drága. Ha luxus bútorok vannak akkor korrekt ár.
2017. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Melyik részén a városnak? Dobozin biztos nem lehet kiadni ennyiért, a Vénkert-Újkert körül egy 4 emeletesben már reálisabb lehet.
2017. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egyetemisták nem áprilisban keresnek albérletet!

Augusztusban sorba fognak állni, mert a nyolcvan az Újkertben a 2-es villamos mellett egyáltalán nem drága! (Görgey, Kartács, Békessy, Cívis utcák, a Böszörményi út egy része))

2017. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyetemistáknak új berendezéssel lakást 100 alatt nem szabad kiadni! (azt meg már csak a külföldi tudja megfizetni) Nekem már kétszer romosították le a berendezést, tudom miről beszélek...
2017. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Görgey utcában van. Magas 80-as évekbeli panelban. A ház átlagos állapotú. A bútorok is.
2017. ápr. 19. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyes! Nézd már meg Debrecenben az albérletárakat! (jófogáson például). Teljesen reális ár.


Kérdező! Légy türelmes. A jófogáson jelen pillanatban 1243 db kiadó debreceni lakáshirdetés van, megnéztem, hogy tudjak válaszolni (nyugi, biztos nem mind aktuális már). Egyetem közelében van, úgyis ki fogod tudni adni. Minálunk most jött valami új gyerek az egyik albérletes lakásba, de tényleg igaza van annak, aki írta, hogy tanév közben vagyunk, az egyetemisták többsége jelenleg masszívan lakik valahol. Majd nézd meg augusztusban, meg júliusban a telefonod. Amúgy szerintem ezeket nem érdekli a panelprogram. Szerintem semmi nem érdekli őket, max az, hogy "éljenek". A szomszédomban pedig voltak olyan egyetemista albérlők, akikről tudnék mesélni. Katasztrófa. Eléggé negatívan befolyásolták a véleményemet a korosztályukról.

2017. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy utánanéztél. A lakás jó, a ház régi panel. De közel a villihez. Az ár reális? Köszi a biztatást!
2017. ápr. 22. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nézd, személy szerint engem zavarna a hogy villamos, vagy pl. főút, meg ilyenek. Na de én panelbe se mennék. Másokat meg nem zavar. Ennyi. Úgy kell tálalni, hogy jó a közlekedés :-). Lusta egyetemisták örülni fognak, hogyha reggel kitántorognak az ágyból, mire megmossák a fogukat már a villamoson ülnek. (azt most nem is tudom, hogy egyáltalán azzal kell-e menniük :-) ).
2017. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as: egy nagyvárosban célszerű kompromisszumot kötni a közlekedési zajokkal kapcsolatban...

A panelekkel semmi baj nincs, a fél ország ilyen lakásokban fogant, és éli az életét...

2017. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is panelpárti vagyok. Van előnyed, hátránya, de nem egy prolipokol. Jogtalanul nézik le.
2017. szept. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!