Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért bérletek lakást...

Mennyiért bérletek lakást Budapesten?

Figyelt kérdés

Az ingatlanosok által meghirdetett lakások az FB csoportban folyamatosan kapják a nevetős smiley-kat, de a jofogason sem találtam olcsóbbat.

Szóval aki Budapesten bérel leírná hogy melyik kerületben, hány negyzetmeteres lakást bérel és mennyiért?



2022. nov. 30. 14:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen 195 maga a lakás, közös költség és rezsi ennyi volt a barátomnak.

Igazából sokszor home officeolok, nagyjából úgy néz ki, hogy rajtam ál, bemegyek-e az irodába. Meg a húgom amikor jön Pestre (Debreceni) akkor jól jön a külön a szoba

2022. nov. 30. 18:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Év elején 120+rezsi ért bérletem egy garzont (30nm+galéria) a Teleki ternél.

És az meg jó környék a 8-ba.

Barátnőm a férjével és a gyerekkel bérel az Etele Plazanal 2 szobás teljes körűen felujitott lakást 250-ért mindennel együtt.

Másik ismerősöm 9-kerbe (Mester utca) 150+ rezsi és az is garzon.

2022. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Honnan van ennyi pénzetek?????
2022. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Második kerület, Kolossy tér környéke 180 + rezsi, 55 nm. Butorozott, klímás, erkélyes, átlagos állapotú. Kisállat megengedett.
2022. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9173ft

VIII. Kerület palotanegyed környékén

39m2 önkormányzati lakás

5 évente hosszabítják a szerződésemet

Most novemberben újították meg ismét 5 évre

2022. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Ne hergeljük a gyakori népét...
2022. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!