Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótársas albérlők, hogy...

Lakótársas albérlők, hogy oldjátok meg a reggeli kakálást?

Figyelt kérdés

Épp 2-en lakunk egy 3 szobás panelban, de volt már sokkal rosszabb is a létszám. Egyszerre járunk melóba, ha nincs bevásárlás nagyjából egyszerre is zuhanunk haza.

Jóba vagyunk, reggel közös kávé, lakótársam még cigi is. Törvényszerű onnan a wc. 1 nm2-es wc-ben elég komoly tud lenni reggel a szag, de az is, hogy nagyjából egyszerre használnánk a fürdőt wc-t.


Más hogy hangolja ezt, esetleg munkahelyig bent tartja? De ott meg még kellemetlenebb.


Van mikor ülök a wc-n, és az ajtó szellőzőjén látom, hogy csekkolja szegény lakótárs, hogy mikor végzek a dolgommal, én meg őszintén nem szeretek sitve, erőltetve sz*rni.


Utána ott van a szag, rosszabb esetben semmi, jobb esetben meg próbáljuk a 400 Ft-os DM illatosítóból 100 ml-t kifújva elnyomni, de az is egyfajta indiszkrét jelzés, hogy ma igazán büdös volt, ezért nyomtam be ezt a diszkrét fújást.



2022. dec. 11. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy egy családban: lehetöleg senki nem húzza az idöt ott, az illatosítót használni fölösleges, mert a szag marad, csak a szerben lévö vegyszer a következö tüdejét pluszban ingerli. Szag meg mindenki után van, ezt mindenki el tudja fogadni.
2022. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ahol szarnak, ott van szag, nem kell érzékenykedni. Ha nagyon sürgős és foglalt a budi, tegyél egy szemeteszsákot egy vödörbe, és kulázzál abba, aztán mikor lemész, kidobod a kukába.

(Ahogy a versike is mondja: "Mátyás király Gömörbe' beleszart a vödörbe.")

2022. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%
Kérdező, te nő vagy? Ugye inkább ők csinálnak ebből ekkora ügyet.
2022. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Nálunk is egy wc van négy emberre, mégis megoldjuk valahogy. Én nem szeretek úgy elmenni otthonról, hogy nem kakiltam, mert akkor egész nap görcsöl a hasam és megpuffadok. Szóval próbálom elsőnek befoglalni a budit, aztán jól kiszellőztetni. 22/N
2022. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell órákig a wc-n ülni. Leülsz, kinyomod, kitörlöd. Ha ez 4-5 percnél több időbe telik, akkor tudsz még hova javítani az erre szánt idődön.
2022. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyen járok. Már az oviban is pöcegödör volt a jelem.


Először is, ne legyen ez a dolog tabu téma. Az elején kellemetlen azt mondani hogy most nagy wc-re mész, de utánna meg vicces is lehet. Vagy ha ki jössz és már ott vár akkor mond azt hogy a helyedben én most nem mennék be ..:D

Egyébként tanács, wc papirt dobj először a wc-be, ha kinyomtad azonnal huzd le a wc-t, így a szag 90%-a egyből távozik az adagoddal eggyütt. Ezután rà érsz törölgetni stb…


Szagosító legyen egy drágább automata ami x időnként fuj magából egy egy spriccet, így az sem lesz feltűnő vagy éppen szabadon jelenség.


Vannak még tanácsaim, írjam ?


#On.

2022. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Gyújts egy gyufát miután kipattintottad a macit.
2022. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 6 évig voltam kollégista, nekem 2 perc. Ami gázosabb, hogy nekem nem reggeli kaki van, hanem reggeli, déli, meg esti és néha éjjeli is. Elmegyek (igen, viszem a telómat, meg befújok utána, tök egyértelmű, mit csináltam) - de baszdki, a lakótársam ugyanolyan emberi lény, mint én, ő is ugyanúgy szarik, nem érzem kényelmetlenül magam, ha mondjuk rám este 11-kor jön rám az inger, mikor ő még javában a konyhában rejtvényt fejt, és hallja, ahogy placcsan, hát ő is szokott ilyet.

Az sokkal kellemetlenebb, mikor én a tök összevissza beosztásomban épp mennék munkába, és kulélnék egyet még előtte, de nem tudok, mert ő viszont legalább 20 percen át kotlik rajta, nekem meg nincs időm kivárni, szóval összeszorított segglyukkal kell eltotyognom a legközelebbi bevásárlóközpontig (ami 5 perc, és útbaesik, de ilyenkor minden perc ötöt ér), hogy tojhassak egyet, mielőtt buszra szállnék, és kiráznák belőlem a magyar utak meg a BKK azt, aminek nem kéne bárhol kibukkannia.

Ha a szag miatt aggódsz... 900 ft körül jó illatosítók vannak, amik egy hulla szagát is elfedik. Ha a zaj miatt - egy időben nagyanyámmal laktam, aki valahányszor elment szarni, kiüvöltött nekem, hogy kapcsoljam be a rádiót. Ezt te is megteheted, semmi nem tiltja, hogy zenét hallgass a budin, de ha egyben van a fürdőszoba a wc-vel, akkor megnyitod a csapot, és máris nem hallják. De a legegyszerűbb, ha elengeded az egészet, tudomásul veszed, hogy mindenki szarik, és ha te vagy a gyorsabb, akkor igyekszel bemenni a lakótársad előtt (mondjuk, amíg cigizik).

2023. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!