Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakás kiadásnál mire kell...

Lakás kiadásnál mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Lakás kiadásnál mire figyeljek oda? Kérdem itt pl: ugye közjegyzővel való kiadás, vagy betudnak jelentkezni lakásomba akkor az probléma? Számlákat diktálással érdemes fizetni minden hónapban? Lakást olyan állapotba kérem vissza mint volt?

Ha bútorozott a lakás jelenleg de anélkül szeretném kiadni kiadhatom úgy hogy pótolják ami tönkre megy de ott kell hagyniuk?



2022. dec. 16. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mosógép, mosogatógép, hűtő az nem bútorozás hanem gépesítés, a lakás része. Bútorozott az amikor van benne minimum asztal, székek, ágy és szekrények, ugye nem kell magyarázni melyik mire kell.

Ilyen feltételek kifejezetten alkalmasak arra hogy kifogj olyan bérlőt aki nálad is furfangosabb és szépen lecseréli a gépeidet a lehető legolcsóbb elhasznált ócska régiségekre, szerződés szerint pipa, te meg nézegethetsz.

2022. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tulajtól óvjon a jóisten, csak a pénz legyen belőle, de már beletenni 2 ftot sajnál meg lusta szr, neki ne legyen vele macera.


Barom lenne bárki ebbe belemenni. Ha elromlik a kitudja hány éve ott pusztuló mosógéped meg a hűtő fagyasztóval akkor legyen többszázezres minuszban, mert neked kenyelmesebb ha én fizetem?

2022. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
8: A 6.-ban leírtam.
2022. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!