Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 100-120ezer ft-ból meg lehet...

100-120ezer ft-ból meg lehet élni egyedül havi szinten?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a rezsi+albérlet ki van fizetve és azon felül marad ennyi? Nincsenek nagy igényeim semmilyen téren.Természetesen van félretett pénzem ezenfelül
2022. dec. 17. 11:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem lesz egy nagy buli, de életben maradasra elég. Kaja mondjuk 60, telefonszámla, bérlet, tisztálkodószerek, es ennyi.

Gyerekről, hitelről, kocsiról, megtakarításról nyilván álmodni sem tudsz, meg ha lefingik a mosogép, az sem lesz egyszerű cserélni.

2022. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem még szűkösen igen persze ha nincs extra kiadás még telefonszámla benzin stb… mert azért enned neked is kell ami napi 2500 legalább mostani árakkal, nem nagyon válogatva persze ezt lehet lejjebb vinni napokig ugyan azt enni de azért ez a kényelmesebb.
2022. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs kocsid, gyógyszered, gyereked, hiteled, hobbid, barátnőd, szociális életed vagy bármi igényed a szórakozásra, akkor el lehet vegetálni.
2022. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Twlefonszámla meg benzin egyébkiadások nincsenek de ezenfelül van félre tett pénzem bőven.tisztálkodó szerek meg stb- nem napiszinten kell venni
2022. dec. 17. 11:50
 5/26 anonim ***** válasza:
48%

Tisztálkodó szereket nem napi szinten kell venni, de havi szinten 40ezer forint lesz az, amivel gazdálkodhatsz az albi, rezsi és kajadíjon felül.


Ez nem élet, hanem vegetálás.

2022. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Persze! Ételre, bérletre, alap személyes higiéniára elég.
2022. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

4: Ezt hogy érted? Amit 10 évben egyszer veszel meg, annak is van egy havi szintre lebontott költsége.

Pl. egy cipő 15 000 Ft, és ha jó 5 évig, ez alatt háromszor sarkaltatod, az még 7500 Ft, kell ápolószer, tisztítás, ehhez papír vagy szivacs, ami mondjuk még 2000 Ft 5 évre, akkor a havi költsége az egy pár cipőnek 24 500 Ft /60.

2022. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj meg 5 válaszoló én nyáron egyedül éltem de még úgy sem költöttem el 1hónap alatt 40ezer forintot csak tisztálkodó szerekre pedig napi szinten tisztálkodtam,(tusfürdő,hajsampon,mosószer, öblítővel együtt sem költöttem el 40ezer ftot.Nem mindenből a méregdrágát kell venni.
2022. dec. 17. 12:21
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
8: Zsebkendő, WC-papír, fésű, tisztasági betét, intimbetét, arctisztító kozmetikumok, esetleg hajfesték, kozmetikus, borotva, szemöldökcsipesz, törölköző, folttisztító, szivacs, felmosófej, vízkőoldó, WC-illatosító, mosogatószer, konyhai papírtörlő, szalvéta, hajgumi, hajlakk, tükör, kontaktlencsefolyadék, körömolló, bőrkeményedés kezelésére dolgok, pattanás kezelésére dolgok, sebkezelésre dolgok...?
2022. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

8: Azt írta, összesen, minden másra marad 40 000. Ebből csak az egyik a tisztálkodószerek, takarítószerek, ami ki kell jöjjön. Kell venni fehérneműt, cipőt, ruhát, szemüveget, fogorvos, nyelvtanár, könyv, vitaminok, minden.

Fogkefe, fogkrém, fogselyem kimaradt a 9-ból.

2022. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!