Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki vesznek így lakást albérletbe?

Ki vesznek így lakást albérletbe?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy van kb 90 négyzetméterem földszinten amit kiadnék, 3 szoba+konyha+wc+fürdő+előtér, most itt lakok, én pedig megcsinálnàm magamnak a tető teret, "csak" cserepet kell cserélni meg alá fóliázni, szigetelni a fa szerkezet jó, a többi belső munka lenne, betonozás, kartonozàs, víz, villany, festés stb...na most én ezeket a munkákat mind meg tudom magamnak csinálni, egy része a szakmám úgyhogy érték hozzá egyedül az ács munka részéhez hívnék segítséget, meg persze betonozáshoz segédet. Az egész ház amúgy szigetelt, nyílászárók újak, jó környéken van a községen belül.

Bp-től 40 km M3 autópálya mellett, jó közlekedés van, község.

Kis passzív jövedelem forráson gondolkozom.



2023. jan. 8. 16:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van még 25 négyzetméter pince is, alatta, nemrég újítottam fel azt is.
2023. jan. 8. 16:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Attól függ, hogy a tetőterbe fel tudsz-e jutni kívülről, azaz nem rajtuk keresztül. Meg hogy melyik település.
2023. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze fel tudok kívülről jutni, az udvar az közös lenne természetesen. A főbejárat vagyis a kapu lenne közös még, engem nem zavarna.
2023. jan. 8. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kiveszik, meg ugy is, ha nem kulon bejaratu, csak eleg olcson kell adnod hozza, mert nyilvan ha keresztul kell maszkalni egymason, az nem olyan kecsegteto.


En szemely szerint egy udvaron se akarnek lakni a tulajjal, nemhogy egy hazban. Na nem azert, mert barmi illegalisat csinalnek a lakasban, 6 evet albiztam, soha nem volt gond, de egyszeruen en szeretnek egy kis privat teret, ennyi :D


De a pincet remelem nem azert mondod, mert azt is kiadnad...az azert durva lenne.

2023. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
sokan laknak igy
2023. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nagymuter szomszédja is kiadta a családi háza alsó szintjét. De cégeknek. Az egyik szobában egy kutyakozmetikus, a másikba egy fodrászlány nyitott üzletet.
2023. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
SImán ke lehet adni
2023. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pincében lehetne dolgozni, lakni természetesen nem.
2023. jan. 8. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki tudod adni. Esetleg a kertet válaszd ketté.
2023. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"engem nem zavarna"


Igen ez a tulajoknál sokszor elhangzó mondat. De ha az ember már fizet valamiért, akkor bizony zavaróak cserébe a közösködések.


Fel kell mérni az igényeket.

2023. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!