Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csóró vidékiként mennyivel...

Csóró vidékiként mennyivel érdemes elindulni Budapestre?

Figyelt kérdés
Gondolom, kauciót kérnek. Meg aztán amíg nem kapok fizetést, egy hónapig valamiből enni is kell. Merre vannak kevésbé balhés részek? Várom a budapestiek kommentjeit!

2023. jan. 11. 17:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: Mondjuk annyit ketten sem keresnénk, mint egy mérnök. Az agyrémbe beletartozik a hektikusság is? Csak mert az annyira nem zavar.
2023. jan. 11. 19:47
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
#11 Alapból agyrém volt nekem pest. Még régebben elviselhetőbb volt, de idővel egyre rosszabb lett minden. Ezért is hagytam ott...
2023. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Pestre akkor érdemes költözni, ha jól keresel és az albérlet nem viszi el a fizetésed (mondjuk nettó 500-600) vagy ha meg van oldva a lakhatásod.

Minden más esetben a többség belebukik. Spórolni nem tud, így lakást venni vagy elköltözni se.

Szerintem az egy millió reális kezdő pénz, de tényleg csak abban az esetben érdemes felköltözni, ha marad is az ekörnyéki fizetés.

2023. jan. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
2 havi bérleti díj plusz a kaució plussz minimum két havi megélhetés szerintem olyan 900 ezer-1 millió körül
2023. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

Gazdag vidékinek lehet tanácsot adni, de csórónak felejtsd el.

Előbb találj munkát + egy ismerős, aki befogad 1-2 hónapra különben csak mások járnak jól rajtad.

2023. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 milla legalább kell. Nehéz olcsón lakást találni. A költözésre is kell számolni valamennyi pénzt. Plusz ahogy írták nem csak 1 hónapot kéne túlélned
2023. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Félmillió a minimum a mai árak mellett főleg Pesten de inkább 1millió körül.
2023. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a fizetésed és az sem mindegy hogy 120ezer forintos albérletbe akarsz menni vagy 200-300 ezerforintos albérlet plusz rezsi,közösköltség és 2-havi kaució.Gondold át a lehetőségeid.Meg ha felmész Pestre és esetleg 1 hónapig nem találsz munkát vagy hirtelen elveszíted a munkád esetleg hirtelen van egy nagyobb kiadásod stb ezeken felül jó ha van félmillió forint tartalék.200-300ezer forinttal ne indulj Pestre főleg ne egyedül.
2023. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!