Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol hirdessem meg a budapesti...

Hol hirdessem meg a budapesti (7. ker.) lakásom, hogy elérjem a célközönséget?

Figyelt kérdés

Jófogásra és facebookon egy csoportba raktam ki (még kettő másikban várok arra, hogy elfogadják a hirdetést, de sajnos napok óta semmi reakció).

Felújított 29 nm-es lakás a városligetnél, felújítás óta első lakóját várja. Eddig 3 érdeklődés érkezett, mindannyian kisgyerekkel szerettek volna költözni, ami érthető okokból nem műűködik.


Közel van az állatorvosi egyetem, szerintem valami egyetemistának vagy maximum egy párnak lenne ideális, de ilyen jelentkezéseket nem kapok.


2023. jan. 12. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingatlan.com-on, Facebook Marketplacen.
2023. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig a Rentingo-n hirdetek. Ott pontosan meg tudod határozni a célcsoportot.

29 nm gyerekkel? Ugye ezt ők sem gondolják komolyan??

2023. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamire nincs jelentkező, annak oka van.

Drága a bérlet, drága a rezsi, fos a környék vagy a tulaj problémás...a választ te tudod:)

2023. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Budapapesti albértlet csoportban facebookon
2023. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha közel van az egyetem, akkor pár cetlit érdemes volna a közelben kiragasztani pár villanyoszlopra ;), vagy talán a sulinak is van facebookcsoportja és ott írni.
2023. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Januárban miért jelentkezne egyetemista az állatorvosi egyetemről? A legeslegtöbb egyetemista nyáron oldja meg a lakhatását egész évre, viszonylag ritka az, aki tanév közben költözik valamilyen váratlan okból. A másik, hogy egyetemisták nem szoktak garzonban lakni, mert általában nem engedhetik meg maguknak (vagy a szüleik sem). Akiket nem vesznek fel kollégiumba, azok legtöbben összeállnak 2-3-an és 2-3 szobás lakásokba költöznek, ahol mindenki egy szobát bérel.


De amit az előző írt jó lehet, az egyetem facebook csoportjába juss be és oda tedd fel a hirdetést.

2023. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Albérlet Budapest (257ezer tag)

BUDAPEST ALBÉRLET (233ezer tag)


Mikor mi kerestünk albérletet annak idején, akkor úgy találtuk, ez a kettő a legnagyobb és legpörgősebb, mi is innen találtunk lakást valamelyikből.

Összességében sokkal több korrekt hirdetést találtam ezekben, mint mondjuk ingatlan.com-on, és annyira pörögtek, hogy naponta többször néztem, hogy ne csússzunk le az ígéretesekről.


Persze, most január, meg válság, stb., nem biztos, hogy most is ekkora a pörgés, de próbáld meg. :)

2023. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!