Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerinted rossz felfogás,...

Szerinted rossz felfogás, hogy inkább mennék utcára mint, hogy albérletbe lakjak?

Figyelt kérdés
Röviden úgy érzem inkább laknék sátorban addig míg össze nem tudom szedni a pénz egy saját házra, ami az enyém minthogy hónapról hónapra tartozásban éljek, méghozzá akkorában ami felemészti a nettom több mint felét. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen körülményekben hogyan lehet családban gondolkodni. 20/f

2023. jan. 20. 15:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jurta árából majdnem kijön a ház, meg az építkezés is :D
2023. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
Ezt azért nem mondanám. Főleg úgy nem, ha a telek már adott. Nem írt bővebben a kérdező erről. De még úgyis össze lehet hozni 10 misi alatt.
2023. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Most is van fent egy csomó hirdetés 3-5 millió közti egész évben használható jurtákból. Én is nézegetem, mert nekem a hétvégi telekre kellene. Ha most lennék ilyen helyzetben, mint a kérdező, egy percet sem haboznék ezzel kezdeni. Ez azért nem kempingből dolgozni járás szint. Életvitelszerűen is laknám. Míg a hétvégi házat nem feltétlenül, hiába fűthető.
2023. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszettek a válaszok, köszönöm őket! :D A sátras példa egy erős túlzás volt, hogy ha képes lennék minden nap 2x hol zuhanyozni én aztán száraztápon is elélnék még nincs házam. Vagyis... megérné e valaki nyakán lakni addig még nincs saját házam, mert lenne nem egy lehetőségem, vissza menni szülőkhöz egyetem után, testvéremnél lakni stb. Máshogy, hogy lehetne megoldani??
2023. jan. 24. 08:44
 25/32 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy mindenki más megoldja, szobabérléssel, spórolással, hitellel.


Vagy költözz sugardaddy nyakára, az is egy megoldás, ja.

2023. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
4%
Szobabérléssel? Ki, hol? Hitelt meg vegyen fel az, akinek két anyja van. Én egyiket se csináltam, és jé, érdekes, 30-as éveim elején saját tulajdonú lakással rendelkeztem. Pedig a szülők is bsztak segíteni, és örökségem sem volt. Amúgy ha normálisak a szülők, és lehet is velük élni, természetesen az jó megoldás. A közös kassza is nagy segítség, mert nem egy személyre főztök, kajáltok, fizetitek a közös kiadásokat, így még jobban lehet spórolni. Ez egy teljesen életképes ötlet, Suggardaddy bzmeg. Jellemző, hogy a debilek csak ebben, meg hitelben gondolkoznak.
2023. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
16%

Vezesd le kérlek, nagyképű barátom, hogy hogyan szereztél mondjuk 30-40 milliót 10 év alatt. Ja tudom, ÁJTÍ.

Mert ebben az országban mindenki ájtís, egyértlemű, a többiek meg dögöljenek meg.

2023. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

Vannak különben olyan nagyszülők, akik jó néven veszik, ha az unoka a nyakukra költözik. Mert félnek egyedül lakni, meg már segítségre szorulnak stb. Vagy csak szimplán rendesek és jószívűek. A páromnak így lett kecója pl. De ehhez is normális értékrendű, meg elviselhető természetű családtagok kellenek.

Van még az az opció, hogy a szülői házból leválasztani egy lakrészt, megcsinálni különálló lakásnak és ott kihúzni addig, amíg nem adódik jobb lehetőség.

Ezek a szűk környezetemben megjátszott stratégiák, amik eddig bejöttek, és egyáltalán nem élhetetlen megoldások. 35 éves korára ezeknek az embereknek (és nekem is) megvolt a saját lakás. A kérdező gondolom pályakezdő fiatal. Talán értelmes életképes válaszokat kellene írni neki, nem a proli baromságot. Suggardaddy azaz. Grat.

2023. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
Továbbra is várom, hogy kifejtsd, hogy a nagymamával lakás hogy juttat téged 40millióhoz 30 éves korodra.
2023. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
12%
Vállalkozással. Előtakarékoskodással. Ingatlancserékkel. Tudod, ésszel. De nem neked fogok életvezetési tippeket adni, mert te ránézésre is életképtelen vagy.
2023. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!