Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kedves Bérlők, az egyszínű...

Kedves Bérlők, az egyszínű falra miért ragasztotok akármit?

Figyelt kérdés
Szóltam, hogy nem lehet ráragasztani, azt gondolom, egyértelmű, hogy miért. Amikor levonok kiköltözéskor, akkor meg nem tetszik. Eddig egyszer sem volt olyan poszter, stb., ami nem hagyott nyomot levételkor. Már 4-5 féle fehér, zöld színű a fal, mert nem fogom minden egyes alkalommal kifesteni a szobát.

2023. febr. 3. 19:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha már bérli, hadd legyen olyan, amilyen neki tetszik. Nem kevés pénzt bezsebelsz, egy festésre alig megy el belőle.
2023. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem lehet nem lehet! Ez a feltétel... Ha nem tetszik nem kell bérelni...
2023. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Mindkét oldalt meglehet érteni. De ahogy az 1-es is írta, a pénzéért had érezze már kicsit otthonosan magát, és általában amúgyis szokás az új albérlő előtt kifestetni a lakást.
2023. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem neked való a lakáskiadás, ha ezen kiakadsz.

Tanulj meg falat festeni, mert megfizetni nem tudod.

2023. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Azért, ha 3-4 havonta kellene kifesteni a lakást én is hülyét kapnék.
2023. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Jó szar lakás lehet ha 3-4 havonta ki kell adni.
2023. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%

1: Ez nem így működik. A bérleti díj arra vonatkozik, amire ki van alkudva.

Ha a falmaszatolás nincs benne, akkor nyilván levon. Ha csak 10 000 Ft-ot von le valamire, mert annyiból megoldja, akkor se fedezi a bérleti díj, ha egyszer úgy van megbeszélve.

2023. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező

Nem hisztizni kell hanem beleírni a szerződésbe vagy azt, hogy a falra ragasztani tilos, vagy azt, hogy a bérlő köteles úgy átadni a lakást ahogy átvette - a falat is beleértve. Ekkor eleve elvárhatod tőle, hogy fesse ki a szobát ha szükséges mielőtt kiköltözik - vagy nem adod vissza a kauciót.

Tudod mi a probléma.

Tudod, hogy nem elég ha szólsz.

Meddig akarsz még ezen értetlenkedni? Írd bele abba a nyamvadt szerződésbe és akkor nincs vita!

2023. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
A falat higiéniai okokból is le kell festeni, egy kiköltöző után.
2023. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%

Én azt nem értem, miért nem alap, hogy tiszteletben tartjuk más tulajdonát. Ott van az a hölgy, aki puszta jófejségből kidekorált egy gyermekorvosi

rendelőt, erre a tulaj kiakadt és beperelte. Jó, kicsit más tészta, és értem a jó szándékot, de a tulaj beleegyezése nélkül nem tehette volna meg.

Már az óvodás kisgyerek sem örül, ha az oviban összefirkálják a babáját. Nem a tiéd, nem tehetsz meg vele bármit. Vagy ha megtetted, kiköltözés előtt rendbe kell tenni. Ezt el kell fogadni. Te örülnél, ha a kocsidra egy szuper graffiti kerülne? Ugye, hogy nem. Pedig szép!

2023. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!