Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Épített zuhanykabin burkolat...

Ami kérdése:

Épített zuhanykabin burkolat témában szeretnék segítséget kérni. Melyik típusú burkolat a kevésbé kényes? Melyiket könnyebb takarítani? A teljesen egyszínű és sima, matt felületűt? Vagy ami anyagában kicsit mintásabb, de felülete érdesebb, recésebb.

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy nem a padlóburkolatra, hanem a fali csempe részre vonatkozik a kérdésem.
2021. aug. 9. 17:32
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
A vízkő ígyis úgyis kicsapódik. Recésről nyilván nehezebb leszedni. Emellett a sötét szineket hanyagolnám hamar meglátszik rajtuk. Valami sima felületű világosat választanék
2021. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fényeset javasolnék.
2021. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima felületű világosat javaslok én is. Könnyebb takarítani. A padló nekem sötétebb, recés és márványmintás. Lehetetlen róla lesikálni egy ponton a kicsapódott vízkövet. A falak viszont, ahol sima fehér felület van, szép tiszták. Az én csempéim nem teljesen fényesek, kicsit matt hatásúak, de a felületük sima.
2021. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!