Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felnőttként ez megvalósítható?

Kawás Csilla kérdése:

Felnőttként ez megvalósítható?

Figyelt kérdés

Ha elég pénzem lesz hogy elköltözzek én nem akarok nagy házat vagy panelt. Nekem egy garázs kellene egy nagyvárosban hogy kibéreljem. És be is rendezem. Itt egy rajz ami ihletet adott.

[link]

A gon csak az hogy hogy nincs fürdőszoba. Azt hogy lehetne megoldani hogy fürdőszobás garázst találjak?



2023. febr. 5. 11:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már ki csak szobát két évig. Ha találsz olyat ahol hárman laktok egy lakásban. De külön szobába nyilván, akkor ugyanott vagy mint egy garázzsal csak azért sokkal higiénikusabb meg van konyha fürdő wc ami azért általában jó állapotú.
2023. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez nem garázs, hanem műhely. Aminek a bérlése nagyságrendekkel többe kerül, mintha kivennél egy szobát vagy rendes garzont.


Átlag magyar garázs az a panel alatti apró amibe örülsz ha befér a kocsi, nem hogy egy lakás. Bár csodák vannak, láttam már kiadó albérletet ami konkrétan egy garázs volt, rendesen hőszigetelve, pici fürdő, ágyból ki tudod kapcsolni a mosógépet és a sütőt, stb. Még egy Suzuki is állt mellette a külső képen, elég viccesen nézett ki az összkép.

2023. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A mellékelt ábrán a dobócsillagok és a szamurájkard felett van egy klíma, ma már sok helyen azzal fűtenek. Mivel fiatal vagy valószínű hogy számítógépre is szükséged lesz, nekem a 10m2 irodámat +12 fok külső hőmérsékletig simán befűti a pc +20 fok belső hőmérsékletre.
2023. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen még fiatal vagyok relatíve és gépem is van. Az is plusz pár fok. A garázs azért lett volna a lényeg hogy egy térben lehessek a motorommal. Ne haragudjatok ha lekezelően írtam kommenteket. Általában tudok viselkedni nem szemétkedni akartam.
2023. febr. 6. 18:41
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

hogy egy térben lehessek a motorommal.

Ennyire azert ne legyel belezugva egy eszkozbe...

2023. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ötleted teljesen megvalósítható Floridában, ahol télen is legfeljebb +15 fok van, ritkán süllyed fagypont közelébe a hőmérséklet és akkor is csak néhány napig. De ott egy garázs 100 ezer dolcsi, annyiért meg már egy garzont is vehetsz ott is.
2023. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"hogy egy térben lehessek a motorommal."

Nem akarok szemétkedni, de szerintem még jogsid sincs segédmotorra sem, nem hogy motorod lenne. Viszont én nem szagolnám 0-24-ben a motorom benzinszagát, mert megfájdulna tőle a fejem 15 perc alatt és a pokolba kívánnám a motort is, meg az ötletemet is, hogy garázsba/műhelybe költöztem.

Tehát, ami jópofa dolog egy filmben, hogy "ott lakik a csávó a motorjával a garázsban, műhelyben", az a valóságban egy marhaság. Vigyél be a szobádba egy enyhén benzines vagy gázolajos rongyot, amin tényleg csak 1-2 csepp cucc van, tíz perc múlva átértékeled az ötletedet.

2023. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A fodrászom üzlete egy garázsból lett átalakítva. Természetesen van benn víz, és fűtés. (NEM mellesleg WC is.)

Akár lakni is lehetne benne.

2023. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 Nyilván vannak ilyenek is, de nem ez a jellemző.
2023. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
70%
A kondibérlet jó ötlet. Ha van vized, bedobsz egy zuhanytálcát valami tákolt faemelvényre, hogy kicsit magasabban legyen, olyan lefolyó szifont veszel alá amihez felxibilis cső van, a viz lefolyhat egy lavórba vagy vödörbe. Ha sima szappannal (pl. Baba) fürdesz, a fürdővizet simán lehet használni más egyéb dolgok elmosására és növényeket is lehet vele öntözni, szóval kiöntöd valami fához és még bele is pisálhatsz. A kaka az más téma, de az sem vészes, veszel kutyához való zacsit és erre való kukába kidobod minden nap. Simán megoldható. Ha vized van szinte biztos, hogy van áramod is, konvektorral tudsz fűteni, bár azért nem egy életbiztosítás. 1-2évig én is el tudnám viselni, inkább minthogy valam idegennel osztozzak szobán, de azért nem ez a normális.
2023. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!