Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felnőttként ez megvalósítható?

Kawás Csilla kérdése:

Felnőttként ez megvalósítható?

Figyelt kérdés

Ha elég pénzem lesz hogy elköltözzek én nem akarok nagy házat vagy panelt. Nekem egy garázs kellene egy nagyvárosban hogy kibéreljem. És be is rendezem. Itt egy rajz ami ihletet adott.

[link]

A gon csak az hogy hogy nincs fürdőszoba. Azt hogy lehetne megoldani hogy fürdőszobás garázst találjak?



2023. febr. 5. 11:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%

Áram nélküli garázs nincs, hiszen villanyt minden garázsban kell tudni kapcsolni. Így aztán elektromos fűtést tudsz alkalmazni.

Ha pedig össze tudsz gyűjteni egy garázsra valót, akkor annyival megtoldhatod, hogy egy kis wc-t, kézmosóval vagy akár zuhannyal kialakíttass.

2023. febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Florida nekem messze van viszont ahogy egyikőtök írta h szerinte jogsim sincs motorom sincs... Részben igaza van. Csak AM jogsim van hozzá egy Honda Dio szóval a Kresz szerint nem motor csak segédmotoros kerékpár de már vezettem nagyobb motorokat is mint 50cm3. A legnagyobb 400cm3 volt szóval nem annyira nagy de van fogalmam a motorokról.
2023. febr. 28. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!