Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek egy 35 éves pasi...

Szerintetek egy 35 éves pasi ha még albérletben lakik, mert nem jutott el a saját ingatlanig az baj?

Figyelt kérdés
Csajok titeket ez a dolog érdekelne? Zavarna?

2023. márc. 7. 15:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Mindenki a saját életét éli, ez nem verseny. Aki ezen kattog, hogy kinek mi van vagy mi nincs X éves korban az szimplán hülye.
2023. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Lilluci27 ***** válasza:
94%
nem
2023. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te most azzal szeretnél majd egyszer nőt találni, hogy lesz valaha lakásod.

Ha anélkül sem kellettél a csajoknak akkor lakással sem te kellesz majd, csak a lakás megszerzése vezet majd rajtad és egy házasságon keresztül.

Vagyis 2 év múlva elválik tőled a nőd és mehetsz albérletbe, mert a jog neki kedvez.

Ha jobban belegondolsz, most is pont itt tartasz, ráadásul meg sem kellett nősülnöd, és egy filléredbe sem került.

:)

2023. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
40 eves vagyok, e a albérletben lakok a családommal. 2 ingatlanunk van kiadva bérbe, és soha nem költöznék saját lakásba. Egyelőre biztosan nem, jobban megéri így.
2023. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 NTBS ***** válasza:
82%
Nem.
2023. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

4.


Én meg szégyellném ha "öregségemre", egy vadidegen mondaná meg, hogy mit csinálhatok és mit nem az ő tulajdonában.

Ezért vesz mindenki sajátot, hogy senki idegen ne pofá..on bele az életébe.

2023. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azért kérdés, hogy mit csinált eddig és mennyire illünk össze.


Ha van rendes munkája, amihez tanulnia kellett és képezte magát, nem olyan közegből jött, hogy nagyon nem illik össze az életstílusunk és nem költ nagy összegeket szórakozásra, akkor engem nem zavarna.

2023. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 28 évesen lett tavaly saját lakásom. Ég és föld a különbség a nők hozzáállásában, igen. Előtte albérletben laktam lakótárssal, most meg egyedül saját lakásban.


Nem azt mondom kizárólagosan ezt nézik a nők, de igen ha egy nőnek amúgy tetszel akkor simán lehet neki az elutasításra okot adó, hogy nincs saját lakásod. Nekem sokkal több sikerem van a nőknél, mióta van saját lakásom, mint előtte volt.

2023. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
#8 Tapasztalataim szerint az egyedül lakás és lakótárssal lakás teszi a különbséget a nők hozzáállásában.
2023. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
ebben a világban nincs saját ingatlanja? és? olyan mintha azt mondanád "gáz ha 35 évesen nincs 1 kiló aranyam?" dehogy gáz! van saját lakásod az számít! jó persze albérlet de akkor is sajátod ha úgy nézzük, engem 35 évesen inkább az aggasztana (most is ez aggaszt pedig 20 se vagyok) hogy nincs párom
2023. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!