Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felköltöztem Budapestre de...

Felköltöztem Budapestre de megoldható így a parkolás?

Figyelt kérdés

Szeretnék az utcában parkolni ahol általában van is hely több is


Tudom hogy kell oda szóló lakcím a parkolási engedélyhez, ez nem gond.

Viszont én kell legyek az autó üzembentartója, de nálunk úgy van hogy én vagyok a tulajdonos, anyukám az üzembentartó mert így sokkal kevesebb a biztosítás.


Így mennyire akadály ez? Mindenképpen én kell legyek az üzembentartó? :(


2023. márc. 18. 19:31
 1/6 anonim válasza:
27%

Budapesten nagyszerű a közösségi közlekedés.

Ne akarj vidéki paraszt mentalitással a házad előtt parkolni.

2023. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mindenkeppen neked kell az uzembentartonak lenni. Az nem megy, hogy ha olcso biztositas kell akkor anyuci neven van, ha meg ingyer' parkolas akkor a tieden.
2023. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Jedlentsd be anyukádat is a lakcimedre. Jol jársz, problémád megoldva.
2023. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Neked is azt üzenném ha ennyire unalmas az élet, nyugodtan éld ki magadon. Nem fogsz hiányozni senkinek de tényleg!


Hagy döntsem el én hol akarok parkolni. Gondolom te sem állnál meg messzebb ha van lehetőség közel.

Egyébként meg ez az oldal arra való hogy kérdezzünk de a ti fajtátok csak a pedofilizmusra használja mint tudjuk.

Mert ti vagytok akik a kutyának nem kellenének és egy sarki nő sem nyúlna hozzád bottal sem :D

2023. márc. 18. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem én voltam az első válaszoló, de egyetértek vele abban, hogy a sok autós elállja a járdát és minden helyet is, csak hogy ott parkoljon, ahol neki a legközelebb van. Mert hú de nehéz lenne odagyalogolni a tragacsodig a szomszéd házig, netalán két házzal arrébb, az már katasztrófa lenne. De amúgy ja, parkolj oda nyugodtan, reggel meg túráztasd a motort jó sokáig, hadd legyen büdös és mindenki azt lélegezze be, aki ott van a közelben. De ha neked ez jól esik, hajrá. Nem állok az utadba, mindenki úgy tesz hozzá hasznosan ehhez a világhoz, ahogy tud, tőled ennyi telik. :) Ja, és nem unalmas az életem, csak vannak tapasztalataim a magadfajtáival kapcsolatban. :)

Érdekes összefüggés lehet a közösségi közlekedés és a pedofilizmus között, ezt nem tudom, honnan találtad ki, de a te logikádon nem lepődöm meg.

2023. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 puritan ***** válasza:
76%

Na, érdemes volt pestre költözni?

Ilyenből van ott 2 millió...

2023. márc. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!