Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet esetén parkolás?

Albérlet esetén parkolás?

Figyelt kérdés
Sajnos el kellett költöznöm a legutolsó helyemről, itt tudtam parkolni. Olyan kerületbe tudtam csak jönni, ahol mindenhol fizetős, sőt 5-8 km körzetben mindenhol az. A tulaj nem akar bejelenteni (az elején nem erről volt szó) így parkolási engedélyem sincs. Napi bedobálós módszer havi 30 ezer vagy több lenne, ennyit nem akarok erre kiadni. Ti mit tennétek? Valahol ismeretlen helyen a távolban letennétek az autót és néha ünnepnapon mennétek vele vagy inkább eladnátok?
2021. aug. 4. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Lehet leállós parkoloban parkolni havi 15 körül általában

Illetve mond meg neki hogy akkor mivel nem állta a szavát ( remelem volt annyi eszed hogy a szerződésbe írtad) akkor kéred vissza a kaukciot és kikoltozol vagy annyival kevesebb legyen az albérlet (kompenzaljon)

2021. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ideiglenes lakcim nem eleg? Arra hatha ra tudnad venni.
2021. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tudom, hogy nem az ingatlan tulajdonosa dönti el hogy bejelentkezhetsz-e vagy sem.


Ha érvényes bérleti szerződésed van akkor azzal kell besétálni az okmányirodába és kapod is a lakcímkártyád!

2021. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Bérelj ki egy parkolóhelyet. Biztosan van valamilyen lehetőség a közelben.


Vagy.


Mond meg a tulajnak, hogy az elején máshogy beszéltétek meg a dolgot és elszeretnél költözni. A kauciót adja vissza vagy teszel róla hogy szüksége legyen a kaució megtartására.

2021. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
A lakcímbejelentés kötelező.
2021. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Persze 5, meg adózni is miután kiadod az albérletet, NYILVÁN
2021. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"A tulaj nem akar bejelenteni (az elején nem erről volt szó) így parkolási engedélyem sincs." és ki a lószart érdekel, hogy a tulaj mit akar?


fogd a bérleti szerződésed és [link]

2021. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs bérleti szerződésem. Egy jóbarátommal költöztem egy 2 szobás lakásba, ő írta alá a szerződést vele szerződött a tulajdonos. Ezt viszont én csesztem el…
2021. aug. 4. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor a bérlő bejelent, mint szállásadó
2021. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Jó buta vagy😃 na akkor ebből tanultal
2021. aug. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!