Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szólnál a lakótársadnak ha...

Szólnál a lakótársadnak ha már ötödik napja itt van a pasija, hogy miért van itt, vagy hogy ideköltözött ő is?

Figyelt kérdés
Nem hangoskodnak amúgy csendesek, de ne keljen már kerülgetni egy pasit is. konfliktust sem akarok, de ez már elég fura, a csaj elmegy dolgozni a pasi itthon marad a szobában
2023. máj. 16. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj!
2023. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lilluci27 ***** válasza:
100%
igen szólnék, azt ha vele nem sikerül megegyezni akkor a bérbeadónak is.
2023. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, anno szóltam is. Egyetem alatt volt egy lakótársam, aki beköltözés után pár héttel jött össze a barátjával. Eleinte csak egy-két délutánt volt nálunk, az persze okés volt, hozzám is jöttek át a barátaim. Még a heti egy-két éjszaka sem zavart annyira, de három hónap alatt elértük azt a szintet, hogy folyamatosan ott volt, akkor is, ha a lakótársam elment órára. Egyszer "jó" kedvemben talált, pont nagyon mérges voltam, amikor egyetemről mentem haza, a srác megint ott lébecolt, és közöltem a lakótársammal, hogy heti max. kettő alkalom nem probléma, de konkrétan ingyen lakik itt a srác, mert használja a netet, az áramot, a gázt és a vizet is. Szerencsére a főbérlőt már nem kellett bele vonni, mert ezek után kevesebbet volt nálunk, kb. három hónappal később COVID miatt hazaköltöztünk, aztán ő már nem is jött vissza az albérletbe.
2023. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha a tulajnak inkább?
2023. máj. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!