Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik lakotarsas albérletben...

Akik lakotarsas albérletben laknak idegenekkel nem vagytok bizalmatlanok?

Figyelt kérdés
Én azt sem szeretem, hogyha nem zárható a szoba. Laktam már korábban nagyon rosszindulatú emberekkel is, egy ideje már nem szeretem a bontatlan üdítőt se kint hagyni, meg a kaját sem. Sajnos anyagilag meg muszáj másokkal laknom.
2023. máj. 23. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Barátaim mind saját lakásban élnek már, sajnos.


31 vagyok

2023. máj. 23. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Màr elköltöztem egy garzonba mert besokalltam. De bizalmatlan voltam, főleg az egyik helyen, ahol a tulaj nő lakott a másik szobában. Állandóan bejárjált a szobába, belekötött valamibe szinte mindig, rendezkedett kérés nélkül. Volt olyan, hogy 1 hetes távollét után arra jöttem haza, hogy átrendezte a bútorokat, úgy, hogy tőlem nem kért engedélyt. Persze az övé volt a lakás, de én fizettem a szobáért és a cuccaim ott voltak, pénzem is volt ott. Még jó, hogy azt nem nyúlta le, de mindig leírtam egy papírra, hogy tudom mennyi pénz van ott, mert még azt is kinéztem vokna belőle, hogy lenyúl belőle. A hűtőt alig használtam, de még így is volt, hogy a hűtőből megitta az italomat, pedig Magyarországon nem kapható, össze nem keverhető dolog volt. Elég olcsón laktam ott, de semi pénzert nem mennék vissza hozzá. Majdnem 3 évet lehúztam ott, de utáltam ott lakni.
2023. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem szuper baráti kapcsolatom volt a lakótársammal.

Nagyon sokat beszélgettem vele, így ki alakult a bizalom.

2023. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én négy és fél évig laktam egy négyszobás egy albérletben, és mivel folyamatosan cserélődtek az emberek, hat lakótársam volt ennyi idő alatt. Nem lettünk a legjobb barátok, csak az egyikőjükkel tartom a kapcsolatot, de őt már előtte is ismertem, viszont akkor jól kijöttünk és sosem gondoltam, hogy meglopnának. Simán kint hagytam a cuccaimat a konyhában és a fürdőben, és az ajtómat nem mindig zártam. Persze, lehet rosszul járni, de nem száz százalék, hogy szörnyű lakótársad lesz.
2023. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!