Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten van lehetőség...

Budapesten van lehetőség apartmant kivenni hosszú távra "baráti" áron?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Pestre költözni a nyár folyamán és ott munkába állni.Gondoltam indulásképp meg mivel más választásom kevés van szobát bérelnék. Viszont teljesen véletlen ekkor belefutottam egy apartmanos hírdetésbe. Hosszú távra havi 95 plusz 20 a rezsi amiért kiadó meg még valami amit külön egyénileg mindenki kifizet. Azért ez ahhoz képest elég jó ár. Vajon van még más ilyen apartman is ami ilyen kedvező és hosszú távra kivehető? Mert persze hiába keresek rá így konkrétan azóta se találok. Ez az egy amit találtam és kíváncsi lennék. Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. jún. 8. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd meg a hirdetési oldalakat, ahol ebbe belefutottál, kell lennie többnek is...


Igen, ez előfordulós ár, ha szoba + fsz egy nagyobb lakásban, de nem mindegy, hol van.

A város szélén kicsit drága is, ha mondjuk ez egy 10 nm-es szoba egy 3 nm-es fürdőszobával, de a belvárosban átlagár még ha ilyen kicsike is, de ha nagyobb, mint pl. 18 nm a szoba, akkor már nagyon olcsónak is számít.


Önálló lakás 30 nm-től csak 110 fölött van már szerintem a központ felé.

Pláne ha utcai, emeleti, liftes, világos, gépesített, stb...És akkor ez szerencsés dolog.

Általában 3500-5500Ft/nm közt van, ami jó is.

Felső határ meg a csillagos ég.


Előre 1 évet alá kell írni, szóval ha nincs még miből kifizesd, akkor nem tudod kivenni.

2023. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen állapotban van (penész, szelelős ablakok, ajtók, szomszédok, környék lakossága...).
2023. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A covid alatt volt lehetőség, nyáron kizártnak tartom, ilyenkor szezon van.

Esetleg télen.

2023. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy naiv, az ár nem baráti, sejthetően inkább az ingatlan szerény színvonalát tükrözi.

Ha apartmanként hirdetik, akkor elképzelhető, hogy nem teljes értékű lakás, hanem csak lakrész, esetleg konyha nélkül. Lehet, hogy utcáról nyíló, átalakított üzlethelyiség vagy szuterén. Talán rossz állapotú, zajos helyen van (pl. buszmegállóra néz a szoba) stb. Szóval nem véletlenül olcsó.

2023. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!