Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten mely kerületekben...

Budapesten mely kerületekben lehet olyan áron albérletet találni, ahol rezsivel együtt kijössz 200 ezerből, és nincs a lakás halálosan lepukkanva, valamint viszonylag biztonságos környékén helyezkedik el?

Figyelt kérdés

Elég keményen felmentek az albérletárak Budapesten, sokszor már az egyszerű garzonokért is hajlamosak horribilis bérletárakat elkérni.

Belvárosi viszonylatban a 7,8,9. kerületben látok megfizethetőbb áron kiadó lakásokat, de itt sokszor olvasok rossz véleményt ezekről a részekről, miszerint a közbiztonság hagy maga után kívánnivalót.

Ezenkívül kb. Csepelen látom még megfizethető áron ingatlant, valamint a 14, 16. kerületekben, de itt is nagyon durván monitorozni kell a hirdető felületeket, hogy egyáltalán rábukkanj egy jobb árú hirdetésre, amit nagy valószínűséggel már 20-an elvittek előled.

Azok akik jobb áron bérelnnek lakást, nektek hogyan sikerült találni?



2023. jún. 26. 19:14
 1/6 47. ***** válasza:
88%
Újpalota
2023. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

A VII.kerületben egyedül a Keleti környéke a rosszabb hírű, az árakat is arrafelé láthattad olcsóbbnak. De ez is csak egy sztereotípia, a barátnőm 30 éve lakik a Nefelejcs utcában és nincs az a pénz, amiért elköltözne.

A VII. kerület többi részén belvárosi árakra számíthatsz a 30 éve rehabilitált házakban, a kiemelt biztonságú bulinegyedben, a történelmi zsidó városrészben, a külföldön is híres zsinagógák körzetében, ahova busszal jönnek a turisták tömegei.

2023. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesterzsébeten pl 130-150 ért még lehet találni egész igényes albikat, persze belváros messze van. Én VIII. körúton belüli részén bérlek, közbiztonság jó, kicsivel 200 alatt rezsivel együtt.
2023. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Fészen a legnagyobb csoportokba léptem be, és a keresés idejére úgy állítottam be, hogy a hírfolyamban azonnal lássam a friss posztokat, kapjak értesítést is.

Tehát ha valami jó jött szembe, azonnal írtam a tulajnak + érdemes minél hamarabb megnézni.

2023. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
mekkora lakás?
2023. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 na ez itt a lényeges kérdés. Lehet találni olyan lakásokat, ami ilyen "majdnem garzon" kategória 200-ért jó környékeken. Viszont nagyobb lakások tényleg felejtősek a belvárosban, azokat csak kintebb fogsz találni. Ha esetleg mondasz olyat, hogy merre dolgozol, akkor szerintem tudunk ajánlani olyan helyeket amik megfelelnének neked és kevés átszállással tudnál bejárni.
2023. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!