Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ezt a lakást tényleg ki lehet...

Ezt a lakást tényleg ki lehet adni 270-300 ezer Ft-ért havonta?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

90 nm-es, három különnyíló szoba, fürdőszoba, WC, gardróbszoba, konyha tartozik hozzá.

A fűtésről gázkazàn gondoskodik, IX. kerületben az Üllői úton van.

Jelenleg 224 ezer Ft-ért van kiadva, egy ingatlanos azt mondta, hogy most 270-300 ezerért ki lehetne adni.

Érdemes ezért új bérlőket keresnem?



2023. júl. 11. 14:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9%

10.

Ki honnan jött.

2023. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Van két szoba és egy félszoba.

Ezt ki venné ki?

A) Családos, egy vagy max két gyerekkel. Mivel az összes bérbeadó irtózik a gyerekesektől, ezért lapozzunk.

B) Egyetemistáknak vagy fiatal pályakezdőknek, legalább 3 főnek. Így talán megcélozható a 270 ezer körüli ár, a 300 szerintem irreális. Ámde több bérlővel nagyobb a kockázat, gyakrabban cserélődnek a lakók, nagyobb az esély, hogy valaki problémás lesz, stb.


Szerintem ha van benne megbízható bérlőd, akkor ne szarakodj ezzel, csak azért, hogy talán havi pár tízezer forinttal többet húzz ki belőle.

2023. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Jelenleg 3 külföldi dolgozó lány béreli.

Diákokon gondolkodtam,mert közel van a SOTE, meg az NKE.

2023. júl. 12. 17:01
 14/33 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy ingatlanos ültetett bogarat a fülembe,mert szerinte áron alul van kiadva.
2023. júl. 12. 17:03
 15/33 anonim ***** válasza:
92%
Kellene a jutalék az ingatlanosnak, ezért akarja amit akar. Van neki olyan pénzes embere, aki ennyit is megadna. Ismétlem: ha elégedett vagy a lányokkal, akkor ne válts bérlőt. Ráfizethetsz, amit fentebb is írtak egyesek.
2023. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%

"Igazából csak egy ingatlanos ültetett bogarat a fülembe,mert szerinte áron alul van kiadva."


Akkor ha nagyon akarsz, csinálj egy kisebb emelést, a bérlőkkel egyeztetve. Bár szerintem a képek alapján irreális.

2023. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Aki azt mondja, hogy baj van a lakással, az írja már meg, hogy mégis mi.

A szobákban valamilyen szintű rendetlenség van, de azért mert laknak bennük, ezen kívül mi a probléma?

2023. júl. 13. 06:45
 18/33 anonim ***** válasza:
37%
Szir-sz..r bútorok (azokból is kevéske), ronda parketta, láthatóan elég régi csempék. Semmi baj nincs, lakható, csak néha nem értem, hogy mit látnak a kiadók a saját lakásaikban, amikért elkérnének havi 300 ezret. Mire fel?
2023. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ikeás bútorok vannak, fa parketta, ami sokkal igényesebb, mint a laminált parketta, a csempével nem értem mi a gond.
2023. júl. 13. 10:23
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

"Ikeás bútorok vannak"


Hát igen, ez a baj :D Nem tudom mennyi idősek, de ezekből már jópár marhára leharcoltnak tűnik, sőt azok a "székek" már úgy keringenek közszájon, hogy albérlet fotel. Minden albiba ezeket dobálják, mert olcsók (és szarok).


"fa parketta, ami sokkal igényesebb, mint a laminált parketta"


Hát már amelyik. Ez már nem.


"a csempével nem értem mi a gond."


Semmi, lakható az egész, csak 300 lepedőért az ember fia már várna valamit.

2023. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!