Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek ilyen módon van...

Szerintetek ilyen módon van esély lakást kivenni?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt úgy néztem 2 szobás lakást, hogy közöltem a tulajjal, hogy keresnék majd a másik szobára albérlőt.


Szerződésbe vállaltam volna, hogyha nincs a 2. szobára bérlő én akkor is fizetem úgy a 2 szobás lakás teljes árát.


Egyetlen 1 tulajdonossal egyeztettem, ő bele is ment volna, végül a lakással voltak problémák és inkább nem vettem ki.


Szerintetek van erre most is esély Budapesten, hogy kiveszek 2 havi kaucio + 1 havi bérleti díjért egy lakást, majd keresnék a másik szobára mondjuk 50%-os árban, ha hasonló a két szoba, akkor felesben bérelnénk a lakást.


200.000 Ft körül már látok jó 2 szobás lakásokat, garzonlakások viszont 170-180.000 Ft körül indulnak. Ennyit nem is érnek.


Így viszont én választhatnék bérlőt magam mellé.


Szerintetek járható út, vagy ne is bajlódjak vele?


2023. aug. 3. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Eloszor keress egy megfelelo alberlot, utana, egyutt nezegessetek a lakasokat. A szerzodesen legyen ott mind a ket nev.
2023. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!