Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szar alak leszek ha szólok a...

Szar alak leszek ha szólok a tulajnak hogy nincs kedvem pasit kerülgetni az albérletben?

Figyelt kérdés
Na szóval mostmár betelt a pohár, hivatalosan rajtam kívűl 2 lány lakik de az egyik csaj konkrétan majdnem mindennap felhozza a pasiját, hiába kérdeztem tőle utaltam rá nem bántóan és kérdeztem h ideköltözött e a pasija mert hogy gyakran jár fel azt mondta nem, reggel ha elmegy a csaj a melóba simán itt hagyja a paliját este kulccsal beállít a pali hol ott nem tudom hogy van kulcsa, meg volt olyan hogy boxerben volt a fiú kint én meg megláttam véletlen, én nem párokhoz költöztem be hanem csak 2 csajhoz, nem akarok szar alak lenni de szerintem van egy határ, más albiba meg most nem opció költözni.
2023. aug. 28. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem leszel szar alak, igazad van. Ha magától nem jön rá, akkor nincs más opciód mint szólni a tulajnak.
2023. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Tetszenek a sunák?
2023. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem aksrsz kikoltozni,akkor ne kopd be.
2023. aug. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként nekee mi közöd hozzá? Nehogy már te mondd meg mikor jöjjön a barátom...
2023. aug. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Egyetemista albérletekben meg lakásmegosztásnál ez normális, szokj hozzá, hogy a férfiak boxert hordanak, s hogy ahol nők vannak ott előbb-utóbb megjelennek a férfiak is. A Jóbarátok c. sorozatban már 25 éve is ki volt vesézve ez az életmód, aligha érhetett meglepetés.
2023. aug. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező..a tulajnak hiába szólsz, neki mindegy a ruha..a faszinak , vagy a nőjének szólj, hogy zavar a lenge ruházata..aztán meglátod mi lesz...sok jóra ne számíts.
2023. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, viszont ha szólsz a tulajdonosnak, akkor a lakótársaddal megromlik a kapcsolatotok. Vagy ő költözik el, vagy te, vagy kellemetlen lesz együtt lakni.
2023. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os, miért hiába szólna a tulajnak?


A tulaj sem 4, hanem 3 embernek adta ki a lakást, tehát úgy számolta ki a bérleti díjat.

Tegyük fel, a 3 lány fizet 3x60e Ft-ot. Ha a tulaj 4 embernek adta volna ki, akkor vagy 4x45e Ft-ot fizetne mindegyikük, és akkor a kérdező a mostani díj 3/4-edét fizetné, a kérdéses fiú-lány pár meg összesen a mostani díj másfélszeresét. Vagy pedig a tulaj többet szedne be, akár 4x60e Ft-ot és akkor a kérdező ugyan ugyanennyit fizetne, viszont ez a pár a mostani összeg dupláját. És akkor lehet, hogy inkább kettesben külön költöznek, mert egy kicsi lakás bérleti díja ennél alig több, viszont nem kell a fürdőszobán és a konyhán másik két lánnyal osztozniuk.


Szóval a tulajnak nagyon is van köze ahhoz, hogy életvitelszerűen kvázi odaköltözik egy negyedik lakó is (függetlenül attól, hogy milyen nemű és milyen kapcsolat révén jutott be oda).

2023. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Elvileg teljesen igazad van, hiszen most már a pasas rezsijét is 1/3 részben te fizeted.

Viszont azt te is tudod, hogy a lányok előbb-utóbb haza fognak hozni valami pasit. Még csoda, hogy a másik lány meg te nem újítottatok be egy-egy pasast.

A 3 személyes lakásban 6-an laknátok.

:)

2023. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

" meg volt olyan hogy boxerben volt a fiú "


Ne legyél türelmetlen. Előbb-utóbb fogod látni anélkül is...

2023. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!