Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A lakótársam bejárkál a...

A lakótársam bejárkál a szobámba és lop tőlem,amiröl kamera felvételek is vannak.Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés
Pár apróságot lopkod.pl.Aprópénz,tampon,cigis dobozomból is elvesz pár szálat,használja a parfümeimet...

2023. szept. 27. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be az ajtót!
2023. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, az ilyen akkor is meg fogja ezt tenni, ha zárod az ajtót, csak akkor majd a hűtőből, fürdőből, stb.


Csak az új lakótárs a megoldás.

2023. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fürdőből is használja a cuccaim amúgy.
2023. szept. 27. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szivasd meg....

Parfümös palackaba tegyél a saját vizeletedből és ezt a cinkelt parfümöt hagyd elöl neki.

Kajába tegyél hashajtót. Én ezt csináltam hogy kiderítsem ki lopja a kajám a lakótársaim közül. Meglett... amelyik ordítva fosott, ő volt az.

Italba tegyél altatót. (a legjobb a kettőt egyszerre és akkor álmában fossa össze magát :D )

Amit lopkod azt cinkeld meg! Cigit is beáztathatod valamivel. Pisi, ecet, stb. Menjen el tőle a kedve.

Tusfürdőbe mehet valami amitől vakarózni fog. Meg persze a húgy abba is bőven.

Te meg csak mosolyogj rá és dicsérd meg a bőrét milyen szép! :D

2023. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ajrór meg kell mókolni hogy belülről csak kulccsal lehessen nyitni. Bemegy, becsukódik mögötte az ajtó és csapdába esik. Nehéz letagadni...
2023. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet itt hülye trükkökkel próbálkozni, meg szívatni a másikat, de szerintem amikor már ilyen problémák merülnek fel akkor sürgősen új lakótársat kell keresni. Bár nekem kicsit gyanús a kérdés, mert mi az h be van kamerázva a lakás?! A tudta nélkül?! Ez azért eléggé érdekes.
2023. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!A saját szobám van csak bekamerázva.
2023. szept. 27. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Akkor honnan tudod hogy a fürdőből is használja a cuccaid? Méred grammra hogy mennyi fogyott a tusfürdőből?
2023. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező ne ugorj be 6-8-nak, csak egy pont nélküli frissen regisztrált troll. Ne válaszolj neki!
2023. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Te vagy a troll az ilyen megnyilvánulásokkal.

Mintha a többiek olyan hasznos kommenteket írtak volna😂Biztos a lakás bekameràzása és a hülyébbnél hülyébb szívatàsok a jó megoldás erre. Továbbá szerintem egyáltalán nem is legális amit csinál, hogy a másik tudta nélkül kamerázgatod a lakást. Jó elvileg csak a te szobád, de a lakás a te tulajdonod hogy kamerát tegyél be? Továbbá bármi lehet ami miatt a másiknak be kell mennie a szobádba tegyük fel a legegyszerűbb példát amiért én is bemegyek a lakótársam szobájába pl kinyitni az ablakot. Akkor is kamerázgatod a másikat. Értem én hogy felvetted hogy lopkod, de csak mondom ha megmutatod neki te is bajba kerülhetsz az illegális kamerázgatással. Erre nagyon komoly szabályok vonatkoznak, járj utána.

2023. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!