Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi körülbelül a Közjegyzői...

Mennyi körülbelül a Közjegyzői díj egy havi 120 ezres ház bérlésére? És ezt kinek kell állnia?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nézd meg a díjszabást, a bérleti díj alapján megy. Nekem a 180 ezres bérleti díjra volt 40 valamennyi, pontosan nem emlékszem már. Hogy ki fizeti, az megállapodás kérdése, ha felesben fizetitek az a legkorrektebb szerintem.
2023. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Bérbeadónak az érdeke,a korrekt bérbeadók kifizetik, a bérlőnek semmi pluszt nem ad.
2023. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha jól tudom óra bérben van a díjazás.
2023. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Ettől a trendtől agyvérzést kapok, alá0rom ény az a sz*ros közjegyzőit, de hogy még fizessek is bele bármennyit?


Aki ilyennel jön azonnal koptatom le.


Bónusz, amikor megpróbálják a "nekem is érdekem' maszlagot. Bezzeg, mikor rákérdezek, hogy pontosan akkor miért is jó nekem mint bérlőnek, akkor kussolnak. Az ilyenek lúzereket keresnek.

2023. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100 körül adtam ki . 60 volt a jozhegyzo
2023. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!