Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit lehetne tenni ilyenkor...

Mit lehetne tenni ilyenkor hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként négyen élünk egy lakásban. Hárman "barátnők" vagyunk egy csajjal aki bejár. Ha úgy vannak óráink, hogy sok a szünet, feljár ez a bizonyos barátnő. A mi szobánkban van még egy ágy, oda szok lepihenni, közben nem is en meg a szobatársam hívjuk, a másik szobában meg nem is törődnek vele hogy mizu, bezárják az ajtót

Senki nem kérdezte meg tőlem hogy fel-e jöhet a lakásra, pedig elvégre együtt lakunk

Nem tudom hogy tudnám jelezni hogy engem zavar, ugy hogy közben ne én legyek az írigy meg a hp



2023. okt. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek zárat, ha idegeneknek kulcsa van hozzá. Hogy tud bárki is a tudtotok nélkül bejárni?
2023. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a lakástulajdonosnak van még kulcsak hozzá, nem is az a probléma hanem ok engedik be a csajt
2023. okt. 24. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van?

Te jóban vagy a "bejáró csajjal" vagy sem? Ki zárja be az ajtót?


Beszéld meg a többiekkel hogy a vendégeket előre (mondjuk 1 nappal) beszeljetek le, hogy ha jön vkihez valaki

2023. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyetemistaként azért legalább olyan alapvető helyesírási szabályokat ismerhetnél, hogy nem "fel-e jöhet", hanem "fel jöhet-e".

Ennyire alacsonyan vannak az egyetemi követelmények???

2023. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: Feljöhet-e.

:))

2023. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

4-es, személyesen van diszlexiás orvos ismerősöm.

Majd mikor bemész vakbélgyulladással, akkor neki is mondod, hogy;

Nem Doktor Úr! Inkább megdöglök itt a műtőasztalon, mert maga nem tud helyesen írni.


Ennyire ne legyél már retardált.

Köszi mindenki nevében.

2023. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nem-e lehetne-e, az az északi tájegységen teljesen elfogadott. Ne legyél már egy paraszt, négyes. Ennyi erővel kikezdhetnéd a szögedieket is, amiért ő-zve beszélnek.

Kérdező, ha ő a te barátnőd, akkor mondd meg neki, hogy ez nincs így rendben, hivatkozhatsz arra, hogy másokkal élsz együtt, akiket ez zavar (hiszen azért basszák be az ajtót), de a legjobb, ha egyenes vagy, és elmondod, hogy _téged_ zavar, és kihívod a pofátlansága miatt. Nem értem, miért lennél irigynek kikiáltva, mi irigylésre méltó van abban, aki a szaktársához pofátlankodik be lepihenni? Ha meg megsértődik, és hülye picsának titulál, akkor ez van. Legalább megszabadultál a problémától.

Én egyébként - már nem egyetemistaként - agyfaszt kapnék, ha a lakótársamnak minden nap vendége lenne.

2023. okt. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!