Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem adnak esélyt a...

Miért nem adnak esélyt a gyerekes családoknak??? Hogy albérletet kivegyenek??

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 17:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Oké értem sok (aljadék) rongál nem fizet, felhalmoz.....stb!! Teljesen igaz,

na de vannak a rendes dolgozó adó fizető normál életü (Roma) családok mi miért nem kapunk esélyt, hogy meg mutasunk nem abbol a fajtából vagyunk oké lehet találsz helyes irási problémákat a ki irt kérdésben!!!

Lehet is fikázni érte nem gond, de miért??? Nem kapok esélyt 3 gyermekel csak egyet legalább??

Jah gyerek kizáro ok értem ezt is de mivan azokal akik életvitelszerüen teljes ida adásal ugy nevelik hogy tiszteletre méltóak legyenek!!

2023. nov. 5. 17:21
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok albérletnél oda van írva, hogy a gyerekkel nem lehet menni, ilyenkor mindegy, hogy az ember roma vagy nem roma. Ha gond van nehezebb kirakni, nagyobb az esély a rongálásra, a gyerekek sokszor(teljesen érhetően)hangosabbak, nincs kedve az embernek panaszos szomszédok üzeneteit olvasni
2023. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Adnak, csak épp csok-nak nevezik, meg családi pótléknak, adókedvezménynek stb. Vegyél egy házat, lakást ha teheted. De vidéken kevésbé igényes házakat inkább kiadnak többgyerekes családoknak is. Tegyél fel hirdetést facebookon, jófogáson, stb. Meg írj magatokról, hogy milyen rendszeretőek vagytok, és a gyerekek nem rongálnak semmit. Vidéken az nem számít annyira, hogy hangosak.
2023. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bár ilyen kőnyű lenne de a vidékröl mennénk budapestre városba mert sajnos gyogyithatatlan betegsége van a gyerekemnek és csak oda kell hordanunk vizsgálatokra minden féle kezelést ott kell végezni és ennek érdemében szeretnénk oda költözni megjegyzem én városi vagyok a családom vidéki
2023. nov. 5. 18:20
 5/16 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Ezt köszönd a roma társaidnak akik nem úgy élnek mint te. Természetes hogy tart tőilük az ember. Egyszer adtam ki romának a házam. Nem volt köszönet benne. Ott hagytak 80 ezer közüzemi tartozással . 17 éve nem kis pénz volt. A lakbertartozasról ne is beszéljünk. Egy nap alatt kellett mindent kifizetnem mert már jöttek kikötni
2023. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös 👌🤝👏👏nem tudok vitázni mert teljesen jogos...Dee miért nem értik meg nem vagyunk mind egyformák!!!

És sajnos ez mind két félre igaz mert olyat is halotam, hogy magyar csinálta ezt!!

Igen elnyerni mai világban más bizalmát nem egyszerü sőt igen csak esélytelen!!!

2023. nov. 5. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek nélkül is macerás, gyerekkel még nehezebb:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__12461195-ko..


6: A másik 70% miatt van ez, akiket teljesen jogosan nem akarnak üzlettársnak, így jártál sajnos.

Olyan lakást kell keresned, ahol fogadnak gyereket is, és amit kérnek (ajánlás, munkáltatói igazolás, befogadói nyilatkozat, stb.), azt megtenni.

2023. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

4: Nincs aki a másik 2 gyerekkel a mostani lakásotokban tud maradni?

Ketten ti mehetnétek a McDonald's betegházba is, vagy van ahol ad a kórház szállást.

2023. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha a többség nem érdemli a meg az esélyt, miért kockáztasson bárki is? Miért kellene elhiggye, hogy pont te vagy a kivétel?
2023. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellett volna 3 gyereket vállalni, ha nem tudod iztosítani a lakhatásukat. Egy gyerek még hagyján, de 3...
2023. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!