Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen hely a 19 kerület?...

Milyen hely a 19 kerület? milyen az élet a kerületben? a C emberekről ne írkáljatok félig az vagyok és nem félek ha normális C emberek vannak ott normális fajták? tiszta hely? stb minden érdekel a 19 kerületről oda költözöm

Figyelt kérdés
nov. 7. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
légyszi válaszoljatok fontos!
nov. 7. 18:35
 2/3 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Van már tipp hogy a kerületen belül hova, mert nagyon nagy különbségek vannak a kerületen belül.
nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyre lepusztultabb sajnos. Mi kb. 6-7 évet éltünk ott. Ami a legrosszabb, hogy rengeteg az alkoholista hajléktalan. Ott az Üllői mellett az Atatürk tér, ott éjjel-nappal fetrengenek az alkoholisták. Templom tér ugyanez, Posta körnéykén volt egy hajléktalan nő, akit már a legyek leptek. Ő sajnos meg is halt az utcán. :(( Ott az Ady-n a hajléktalan szálló. Szembe vele is egy kis zöld park, ott is nyáron ott piknikeznek a hajléktalanok.

Üllői és Ady közti panelek, pl. Petőfi utca... szintén hajléktalanok helye, télen még be is osonnak a lépcsőházakba, ott végzik a dolgukat.


Wekerle és a Shopmark felé haladva az Ady-n már jobb a helyzet. Óváros határeset, ott van ilyen is olyan is. Felsőkispest megit hasonló. Van pár új építésű ház, ott egész jó a helyzet. Közlekedés gyalog kriminális, havonta egy baleset, úgy ugrálsz el az autók elől a zebrákon.


Egyébként sokan szeretik, de ahogy írtam, szépen pusztul lefelé. :( Én örülök, hogy elköltöztünk. Két felsős gyerekem van, egyedül, gyalog jártak suliba, minden nap egy stressz volt számomra, hogy minden oké-e velük.


Több kérdés merül fel: családod van-e, albérletbe mennétek-e, ha igen, mennyi időre, melyik részre?

nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!